Keltas Zebrugas - Kingstonas prie Halo

Zebrugas – Kingstonas prie Halo maršrutas yra tinkamas pasirinkimas visiems žmonėms, kurie ieško, kaip atsisakant skrydžio lėktuvu, iš Belgijos atvykti į Angliją belieka tik pridurti, kad tokia kelionė gerokai sumažina laiko sąnaudas – pasitelkdami keltą, kelionės tikslą pasieksite kur kas greičiau, nei vykdami automobiliu ir aplenkdami jūrą.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Zebrugas keltų terminalo

Adresas: Isabellalaan 1, 8380 Zeebrugge, Belgija

GPS koordinatės: 51.339341,3.186665

Jei liko laisvo laiko, jį praleiskite mėgaudamiesi kava ar arbata, apsipirkdami parduotuvėje, mėgaudamiesi puikiais uosto vaizdais arba naršydami internete. Likusį laisvą laiką verta išnaudoti kelionės planavimui.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Kelionė bus galima tik tuo atveju, jei prieš išvykdami užsiregistruosite. Registracijos vietą rasite sekdami informacinius ženklius. Svarbi ir kita detalė – registracijos procesas pradedamas likus porai valandų iki išvykimo. Vykti galite ir automobiliu (tokiu atveju jį taippat teks užregistruoti). Priešingu atveju – panorėjus vykti be transporto priemonės, ją galima saugiai palikti specialioje automobilių stovėjimo aikštelėje. Kadangi vietų skaičius šioje aikštelėje yra ribotas, vietą rezervuoti reikėtų iš anksto.

Atvykstama į Kingstonas prie Halo keltų terminalą

Adresas: P&O Ferries North Sea Ferries Ltd HullFerry Terminal 1 King George Dock Hedon Road Hull HU9 5PS United Kingdom

Tel: 0800 130 0030

GPS koordinatės: 53.745593,-0.282862

Maloniai viešnagei yra skirta kavinė, parduotuvė, informacijos centras, internetas - viskas, ko gali prireikti atvykus į svečią šalį.

Keltai, plaukiantys maršrutu  Zebrugas - Kingstonas prie Halo

Kompanijos Po ferries laivai, kuriais yra plukdomi šio reiso keleiviai, yra vieni didžiausių, saugiausių bei greičiausių Europoje. Paprastai  šiuo reisu plaukiantys keliautojai yra plukdomi vienu iš 5 keltų. Kiekvienas iš jų siūlo labai daug: gražią, tvarkingą ir jaukią aplinką; erdves laukimo sales, kajutes, kurios primins jūsų namuose esančius kambarius, aukšto lygio aptarnavimą, daug zonų, kuriose galės vaikštinėti jūsų augintiniai; pramogas jūsų vaikams; garsių virtuvės šefų pagamintus patiekalus; rinktinius vynus; spalvingus alkoholinius gėrimus; smagią nuotaiką; trankią muziką; malonias SPA procedūras. Trumpai tariant, vienoje vietoje rasite viską, ko reikia, kad jaustumėtės maloniai,  patogiai ir išskirtinai

Spirit of Britain

Keltas turi gražią, tvarkingą ir jaukią aplinką; erdves laukimo sales, kajutes, kurios primins jūsų namuose esančius kambarius, aukšto lygio aptarnavimą.

Spirit of France

Keltas siūlo daug zonų, kuriose galės vaikštinėti jūsų augintiniai; pramogas jūsų vaikams; garsių virtuvės šefų pagamintus patiekalus; rinktinius vynus; spalvingus alkoholinius gėrimus

Pride of Cantebury

Čia rasite smagią nuotaiką; trankią muziką; malonias SPA procedūras.

Pride of Kent

Vienoje vietoje rasite viską, ko reikia, kad jaustumėtės maloniai,  patogiai ir išskirtinai.

Pride of Burgundy

Kelionės metu nuobodžiauti neleis daugybė pramogų bei išskirtiniai meniu.


LOADING ...