nuotraukos.jpg
Pasirinkite keltų maršrutą iš viso meniu sąrašo:

Ieškote geriausio maršruto keltu, planuojate nepamirštamą kelionę? Keltų bilietai internetu garantuoja greičiausią ir patogiausią pasiruošimą smagiai kelionei moderniais keltais visoje Europoje.

Kodėl verta įsigyti kelto bilietą internetu?

Yra keli būdai įsigyti norimo kelto maršruto bilietus. Vienas būdų – telefonu. Susisiekus su keltų bilietų pardavėjais, galima rezervuoti pageidaujamus bilietus, gauti visą reikiamą informaciją kaip patvirtinti rezervaciją (rezervacija patvirtinama gavus apmokėjimą už kelto bilietus). Lygiai tą patį galima padaryti elektroniniu paštu. Visgi, patirtis rodo, jog pokalbiai telefonu ar el.paštu yra labiau konsultaciniai ir atima daug laiko. Daug paprasčiau užsakyti kelto bilietus internetu. Tam tereikia pasirinkti maršrutą ir datą, pasirinkti kajutę iš siūlomų to kelto maršrutu plaukiančiuose laivuose bei užpildyti trumpą formą su keleivių duomenimis. Ir, žinoma, paspausti pirkimą patvirtintį mygtuką bei atlikti mokėjimą.

Vienas ryškesnių privalumų – keltų bilietai internetu gali būti užsakyti bet kada ir iš bet kur. Galbūt susapnavote, jog jums būtinai reikia po poros dienų išvykti į svarbią kelionę – net jei dabar 3 valanda nakties, galite be trukdžių užsisakyti kelionės bilietus ir ramiai miegoti toliau. O gal esate kitame pasaulio krašte, bet jau dabar planuojate savo kelionę po Europą ir norėtumėte įsigyti keltų bilietus – tai galite padaryti vos kelių mygtukų paspaudimu, tam neprivalote vykti į uosto terminalą.

Kaip užsakyti kelto bilietus neįgaliesiems?

Kiekvienas keltas yra pritaikytas neįgaliesiems, turintiems judėjimo negalią, keliaujantiems su invalido vežimėliu. Keltuose praėjimai, nuvažiavimo rampos, liftai yra pritaikyti ir yra tokių išmatavimų, kurie nesukelia jokių nepatogumų. Keltuose paprastai įrengta bent viena ar dvi kajutės neįgaliesiems. Tačiau užsakant keltų bilietus internetu, dažniausiai nerasite atskirai išskirtos kajutės, kuri yra būtent skirta neįgaliesiems. Todėl prieš užsakant bilietus internetu, turėtumėte susisiekti telefonu ir įsitikinti, jog tokia kajutė dar yra laisva bei ją rezervuoti ar atlikti kitą bilietų įsigijimo procesą, kurį nurodys konsultantas. Susisiekti su kompanija yra svarbu dėl to, kad būtų užtikrintas reikiamos kajutės skyrimas.

Kaip užsakyti kelto bilietus keliaujant su augintiniu?

Keliauti keltu su augintiniu labai paprasta. Jokių varginančių procedūrų, papildomos dokumentacijos ar karantino. Žinoma, keliaujant po Europą su augintiniu reikia turėti gyvūno pasą. Ir užsakyti kajutę, kurioje galėtume būti su savo augintiniu. Kiekviename kelte yra bent kelios kajutės skirtos keliaujantiems su savo naminiais gyvūnais. Nors tokiems keliautojams užsakomi paprasti keltų bilietai internetu, tačiau užsakymo metu reikia susisiekti su kompanija ir pažymėti, jog jums bus reikalinga kajutė skirta keliaujantiems su gyvūnais. Tai svarbu tam, kad būtų užtikrintas būtent reikiamos kajutės skyrimas jūsų ir jūsų augintinio patogiai kelionei.

Kada keltų bilietai internetu pigiausi?

Keltų bilietų kainos yra pakankamai stabilios ir įprastai „nešokinėja“, kaip, pavyzdžiui, lėktuvų skrydžių. Ir nesvarbu ar įsigyjami keltų bilietai internetu, ar telefonu. Tačiau dažnai keliaujantys turėtų nuolatos sekti specialius pasiūlymus (tą padaryti patogiausia užsisakant naujienlaiškį). Keltų kompanijos dažnai pasiūlo nuolaidų ar akcijų specialioms bilietų grupėms. Pavyzdžiui, suteikiama nuolaida užsakant bilietus iš anksto konkrečiai datų grupei (pavyzdžiui, šventiniam laikotarpiui). Arba pritaikoma nuolaida vykstant automobiliu ir užsakant tam tikrą kajutės tipą. Pastaruosius pasiūlymus verta stebėti tiems, kurie taupydami renkasi vienas sėdimuose salonuose, kartais pasinaudojus akcija galima už mažesnę kainą pailsėti kajutėje nei sėdimų vietų salone.

Kada derėtų įsigyti keltų bilietus?

Kuomet buvo pradėti pardavinėti keltų bilietai internetu, įsigijimas supaprastėjo ir dabar žmonės daug anksčiau nusiperka kelto bilietus savo kelionei. Tad geriausia, jog bilietus nusipirktumėte tuomet, kai apsisprendžiate dėl kelionės datos. Norėtume atkreipti dėmesį, jog vasaros sezono keltų bilietai yra išparduodami greičiausiai – natūralu, nes tuomet daugelis atostogauja ir keliauja. Didelis sujudimas ir bilietų stygius pajuntamas moksleivių atostogų metu, kadangi tėveliai dažnai derina savo atostogas su vaikų atostogomis. Tad kuo anksčiau turėsite kelto bilietus kišenėje, tuo ramiau galėsite jaustis. Itin iš anksto bilietų nereikia pirkti tik greitiems keltų persikėlimams per upes, sąsiaurius ar kitus trumpus maršrutus, kurių keltai kursuoja po kelis kartus per valandą.

Keltas Karlshamnas- Klaipėda DFDS Seaways
0 Savaitiniai plaukimai tikrinti kainą
Keltas Klaipėda – Kylis DFDS Seaways
0 Savaitiniai plaukimai tikrinti kainą
Keltas Kylis – Klaipėda DFDS Seaways
0 Savaitiniai plaukimai tikrinti kainą
Keltas Klaipėda – Karlshamnas DFDS Seaways
0 Savaitiniai plaukimai tikrinti kainą
Keltas Ventspilis – Nyneshamnas Stena Line
0 Savaitiniai plaukimai tikrinti kainą
Keltas Ventspilis – Travemunde Stena Line
0 Savaitiniai plaukimai tikrinti kainą
Keltas Talinas – Helsinkis Tallink Silja Line
0 Savaitiniai plaukimai tikrinti kainą
Keltas Helsinkis – Stokholmas Tallink Silja Line
0 Savaitiniai plaukimai tikrinti kainą
Keltas Helsinkis – Talinas Tallink Silja Line
0 Savaitiniai plaukimai tikrinti kainą
Keltas Nyneshamnas – Ventspilis Stena Line
0 Savaitiniai plaukimai tikrinti kainą
Keltas Ryga – Stokholmas Tallink Silja Line
0 Savaitiniai plaukimai tikrinti kainą
Keltas Stokholmas – Helsinkis Tallink Silja Line
0 Savaitiniai plaukimai tikrinti kainą
Keltas Stokholmas – Ryga Tallink Silja Line
0 Savaitiniai plaukimai tikrinti kainą
Keltas Stokholmas – Talinas Tallink Silja Line
0 Savaitiniai plaukimai tikrinti kainą
Keltas Talinas – Stokholmas Tallink Silja Line
0 Savaitiniai plaukimai tikrinti kainą
Keltas Travemunde – Ventspilis Stena Line
0 Savaitiniai plaukimai tikrinti kainą

Keltų bilietai internetu

LOADING ...