Keltų bilietai pigiau įsigykite internetu

2016 - 12 - 07

Kelionės keltu – nepaprastos, nors ir trumpos. Nepraleiskite progos saugiai keliauti po Europą jūromis. Tai nebrangu. Keltai pigiau – puiki galimybė sutaupyti. 


Kazino laivuose.jpg

Keltai pigiau tik jums – ieškokite geriausių pasiūlymų!

Kelionės keltu – nepaprastos, nors ir trumpos. Nepraleiskite progos saugiai keliauti po Europą jūromis. Tai nebrangu. Keltai pigiau – puiki galimybė sutaupyti.

Raskite geriausių pasiūlymų ir akcijų čia

Kodėl verta rinkti keliones keltu?

  • Tai kur kas saugiau, nei lėktuvu ar automobiliu. Nors incidentų pasitaiko, tačiau jie itin reti. Keltai plaukia palyginus nedidelius atstumus, todėl jie visiškai saugūs ir patikimi.
  • Patogus kelionės laikas. Paprastai keltai išplaukia vakare arba naktį ir atplaukia rytą. Tokiu būdu neprarandama visa diena. Sėdus į automobilį galima iš karto keliauti toliau.
  • Naktis keltui skiriama ir pramogoms, ir miegui. Tai idealus keliavimo būdas – iš vakaro šiek tiek prasiblaškyti, pabendrauti su žmonėmis, pasigrožėti naktine jūra (jei yra galimybės) ir eiti miegoti, o rytą išsimiegojus keliauti toliau. To nepadarysite nei keliaudami lėktuvu, nei automobiliu.
  • Tinka visai šeimai. Keliaujant su mažamečiais vaikais, jų poreikiai kartais trikdo kelionę. Keliaujant keltu viskas yra kaip viešbutyje. Tiesa, kajutės ne tokios erdvios, tačiau keliautojai gali jaustis, kaip namuose.
  • Galimybė vežtis savo automobilį, kemperį, motociklus. Tai ypač pravartu, kai keliaujame į Skandinavijos šalis ar Didžiąją Britaniją. Automobilis gali būti prikrautas daiktų ir maisto, todėl pratęsti kelionę bus paprasta.
  • Kai kajutė nereikalinga, praleiskite laiką pramogų zonose arba specialiame sėdimajame laukiamajame. Tai puikus būdas sutaupyti, ypač, kai keltuose veikai barai, diskotekos ar net kino teatrai, yra nemokamas Wi-Fi.
  • Galimybė dirbti. Keltuose veikia nemokamas bevielis ryšys, todėl yra sudarytos idealios sąlygos darbui kompiuteriu. Tiesa, mobilusis ryšys veikia tik priplaukus arčiau krantų, tačiau kelioms valandoms galima pasirūpinti interneto telefonijos sprendimais (Skype ir kitomis programėlėmis telefone, kurioms nereikalingas GSM ryšys).

Žmonėms, kuriuos kamuoja paniška skrydžių baimė, tai vienas iš pigiausių būdų keliauti ir atostogauti. Uždarų patalpų baimę turintiems žmonėms taip pat didžiuliame, prekybos centrą ir viešbutį primenančiame laive keliauti bus patogiau.
Suraskite pigiausius pasiūlymus keltais jau dabar! Jei kyla klausimų, visada galite susisiekti su mumis el. paštu arba telefonu.

Atgal