LOADING ...

Keltų kompanijos

Šiuolaikinės keltų kompanijos sudaro puikias galimybes keliauti tarp šalių, kurias skiria jūros ar vandenynai. Keltų bilietai internetu leidžia greitai ir patogiai susiplanuoti norimą kelionę, o pačių keltų patogumai yra neginčijami. Pirmiausia, galima keliauti su savo automobiliu, nereikia naudotis automobilių nuomos paslaugomis svečiose šalyse, o tai leidžia ir sutaupyti, ir gerai jaustis vairuojant pažįstamą automobilį. Antra, keltu labai patogu keliauti su savo augintiniais – juos galima palikti automobilyje arba pasinaudoti specialiomis kajutėmis, kur galima apsistoti su savo mylimu augintiniu. Ir ne ką mažiau svarbus privalumas -  galima neriboti vežamų daiktų kiekio, galima prikrauti nors ir visą bagažinę ir nesirūpinti ar lagaminai atitinka svorio reikalavimus kaip lėktuve. Taigi, privalumų pakankamai, jog rinktis keltą, o ne kitą transporto priemonę savo kelionei. Belieka išsirinkti tinkamiausią maršrutą.


Pasirinkite keltų kompanija iš viso meniu sąrašo:

Didžiausios keltų kompanijos

Europoje veikia ne viena didesnė ar mažesnė keltų kompanija. Mūsų tinklalapyje šiuo metu galima įsigyti bilietus į dviejų didžiausių keltų kompanijų DFDS Seaways ir Stena Line keltus. Šios keltų kompanijos aptarnauja populiarius maršrutus Baltijos jūroje, jungia Skandinaviją su Vakarų ir Rytų Europa, taip pat jungia Didžiąją Britaniją su žemynine Europis dalimi. Daugiau nei 14 skirtingų maršrutų Europoje atveria puikias galimybes ne tik įvairiais reikalais po Europą keliaujantiems žmonėms, tačiau ir turistams norintiems labiau pažinti senąjį žemyną.

DFDS Seaways

Jau 150 metų veikianti kompanija DFDS Seaways gali didžiuotis turinti ko ne didžiausią keltų flotilę Europoje. Vidutinio dydžio, šiuolaikiški keltai plukdo keleivius kasdien populiariausiais maršrutais. Kiekvienas keltas yra tarsi mažytė poilsio oazė – jame yra vienas arba du restoranai, barai, kai kuriuose keltuose yra netgi lauko barai, kuriuose galima patogiai įsitaisius stebėti saulėlydį. Taip pat yra vaikų žaidimų kambariai bei dovanų ir suvenyrų parduotuvėlės. Taigi nesvarbu kokio ilgio yra kelionė, ji garantuotai bus  patogi.

Nuo 2000 metų DFDS Seaways kasmet apdovanojama kaip geriausias Europos ir Pasaulio keltų operatorius Pasaulio kelionių apdovanojimuose (World Travel Awards).

Populiariausios DFDS Seaways keltų linijos:

 • Klaipėda - Kylis
 • Klaipėda - Karlshamnas
 • Paldiski - Kapelskaras
 • Doveris - Kalė
 • Doveris – Diunkerkas
 • Kopenhaga – Oslas
 • Amsterdamas – Niukaslis

Stena Line

Kompanija Stena Line yra vieno didžiausių keltų linijų tinklo operatorė jungianti net 8 skirtingas šalis. 35 modernūs keltai jungia svarbius regionus – Baltijos jūros šalis, Skandinaviją ir Didžiąją Britaniją. Keltų operatoriaus Stena Line pasididžiavimas yra modernūs nauji keltai, kuriems skiriamas ypatingas dėmesys, siekiama kaip įmanoma labiau užtikrinti, kad kelionė būtų patogi ir įsimintina. Keltuose gausu pramogų – nemokamas kino teatras, restoranai, barai, dovanų ir suvenyrų parduotuvės bei vaikų žaidimų kambariai.

Stena Line keltų flotilėje net 3 keltai, patenkantys tarp 10 pačių didžiausių (pagal bendrąjį tonažą) Europoje registruotų keltų, o keltas Stena Britannica yra trečias pagal dydį Europoje.

Populiariausios keltų linijos:

 • Gdynia – Karlskrona
 • Zasnicas – Treleborgas
 • Kylis – Geterborgas
 • Frederikshavnas - Oslas
 • Ventspilis – Nynashamnas
 • Ventspilis – Travemiundė
 • Belfast - Liverpulis

Skirtingi maršrutai – galimybės keliautojams

Šios keltų kompanijos, nors ir dirba tame pačiame regione, tačiau siūlo skirtingus keltų maršrutus, keltai plaukia į skirtingus uostus. O tai sudaro daugiau pasirinkimų galimybių keliaujantiems. Priklausomai nuo to koks yra galutinis kelionės tikslas, galima rinktis artimesnį uostą, vietoves, kurios yra patogesnės. Pasirinkimą kartais gali nulemti ir kaina ar išvykimo laikas. Visgi, didžioji dalis keltų, kurie plaukia didesnius atstumus (pvz, Klaipėda Karlshamnas) išplaukia vakare, taip dovanodami nepakartojamą saulėlydį jūroje, o atplaukia į uostą ryte. Taigi naktį galima ramiai pailsėti kelto kajutėje, o ryte tęsti kelionę automobiliu, kurio kuro bakas nė kiek neištuštėjo, nors jūs atsidūrėte už kelių šimtų kilometrų nuo pradinio kelionės taško.