Keltų kompanijų taisyklės ir sąlygos

Keliaujant reikia ne tik mokėti protingai susikrauti lagaminus, tačiau ir žinoti su kuo keliaujate, kokios keltų kompanijų taisyklės ir kokios sąlygos. Tai padeda išvengti papildomų klausimų ar neaiškumų tam tikrose situacijose. Pateikiame svarbiausią informaciją, kuri jums gali būti aktuali keliaujant keltu.

UAB “24 turai internetu” misija – padėti Jums kuo greičiau ir paprasčiau surasti pageidaujamos keltų kompanijos paslaugas, tarpininkauti užsakant kelionės bilietus. Kiekviena keltų kompanija turi savas bilietų įsigyjimo, atšaukimo, grąžinimo bei pervežimo sąlygas, kurios kartais gali būti keičiamos, todėl, pirkdami bilietą tinklapio keltų-bilietai.lt pagalba Jūs privalote susipažinti su konkrečios keltų kompanijos, kurios bilietą įsigyjate, taisyklėmis. UAB „24 turai internetu“ nėra atsakinga už trečiųjų šalių teikiamas paslaugas, jų kokybę, savalaikiškumą, o taip pat, nepriima pretenzijų dėl bilieto keitimo, grąžinimo ir kt.,

UAB “24 turai internetu” plėsdami savo paslaugų spektrą, esant poreikiui, teikia keltų bilietų duomenų keitimo, keltų bilietų grąžinimo paslaugas, jeigu keltų kompanijos taisyklės tai leidžia atlikti. Šios paslaugos (kiekvienas paslauga atskirai) yra apmokestinamos 10 eur. mokesčiu.

Svarbu žinoti:

  • kad keltų kompanijos taip pat gali taikyti papildomus mokesčius už keltų bilietų duomenų keitimą, arba keltų bilieto grąžinimą;
  • kelto bilieto duomenų keitimas likus mažiau kaip 72 val. iki išvykimo gali būti atliekamas tik išimtinais atvejais ir nesuteikiant jokių garantijų;
  • keltų bilietų kainos yra nepastovios ir, priklausomai nuo paklausos, gali pasikeisti net kelis kart per minutę, todėl galima tokia situacija, kai keltų bilieto pirkimo (duomenų pildymo, apmokėjimo) metu kaina pasikeitė.

DFDS Seaways bilieto atšaukimas ir kitos taisyklės

Įsigijus bilietą iš anksto, tačiau pasikeitus planams, galite pasinaudoti bilieto atšaukimo funkcija. Atšaukus užsakymą daugiau nei 22 dienos iki išvykimo, grąžinama visa už bilietą sumokėta suma. Atšaukus 7-21 diena iki išvykimo – grąžinama 90 proc. sumokėtos sumos. Likus 2-6 dienoms iki kelto išvykimo, grąžinama 50 proc. bilieto kainos. Likus mažiau nei 24 val iki kelto išvykimo pinigai už bilietą nėra grąžinami.

Visos keltų kompanijos DFDS Seaways taisyklės ir sąlygos.

Tallink Silja Line bilieto atšaukimas ir kitos taisyklės

Norint atšaukti kompanijos Tallink Silja Line kelto bilietą, reikia susisiekti su kompanija ir priklausomai nuo atšaukimo datos, bus grąžinti už bilietą sumokėti pinigai ar jų dalis. Visa už bilietus sumokėta suma grąžinama atšaukus bilietą 14 dienų iki išvykimo. Likus 2-14 dienų, grąžinama 80 proc. už bilietą sumokėtos sumos. Iki kelto išvykimo likus mažiau nei dviem paroms, pinigai už bilietą nėra grąžinami.

Visos keltų kompanijos Tallink Silja Line taisyklės ir sąlygos.

Stena Line bilieto atšaukimas ir kitos taisyklės

Kompanijos Stena Line Flexi ir Economy klasės bilietams taikomos skirtingos taisyklės. Atšaukus Economy klasės bilietus, pinigai už juos nėra grąžinami, o keitimo mokestis yra 40 €. Atšaukus Flexi klasės bilietus, gražinami už bilietus sumokėti pinigai ar jų dalis priklausomai nuo laiko likusio iki kelto išvykimo. Likus daugiau nei 24 val iki kelto išvykimo grąžinama visa už bilietus sumokėta suma. Likus daugiau nei 2 valandoms iki kelto išvykimo, grąžinama puse sumokėtos sumos. Pinigai nėra grąžinami tuo atveju, jei bilietas atšaukiamas likus mažiau nei 2 val iki kelto išvykimo.

Visos keltų kompanijos Stena Line taisyklės ir sąlygos.

Viking Line bilieto atšaukimas ir kitos taisyklės

Norint atšaukti keltų kompanijos Viking Line bilietus, reikėtų suskubti likus ne mažiau nei 24 valandoms iki išvykimo, tuomet gražinama visa už bilietus sumokėta suma. Tuo tarpu atšaukus bilietus likus mažiau nei parai iki kelto išvykimo, pinigai už bilietus nėra grąžinami. Šios bilietų grąžinimo taisyklės nėra taikomos akcijiniams bilietams.

Visos keltų kompanijos Viking Line taisyklės ir sąlygos.

Irish Ferries bilieto atšaukimas ir kitos taisyklės

Norint atšaukti kompanijos „Irish Ferries“ kelto bilietą, reikia susisiekti su kompanija ir, priklausomai nuo atšaukimo datos, bus grąžinti už bilietą sumokėti pinigai ar jų dalis. Visa už bilietus sumokėta suma grąžinama atšaukus bilietą likus ne mažiau kaip 42 dienoms iki išvykimo. Likus 41–21 dienai grąžinama 50 proc. už bilietą sumokėtos sumos. Iki kelto išvykimo likus 20 dienų ir mažiau pinigai už bilietą negrąžinami.

Visos keltų kompanijos Irish Ferries taisyklės ir sąlygos.

St Peter Line bilieto atšaukimas ir kitos taisyklės

Šios taisyklės taip pat taikomos užsakymams, kurie buvo užsakyti internetu. „St Peter Line“ įsigijus bilietą iš anksto, tačiau pasikeitus planams, galite pasinaudoti galimybe atšaukti bilietą. Atšaukus užsakymą likus daugiau nei 15 dienos iki išvykimo, grąžinama visa už bilietą sumokėta suma. Atšaukus užsakymą likus 14–10 diena iki išvykimo, grąžinama 75 proc. sumokėtos sumos. Likus 9–3 dienoms iki kelto išvykimo, grąžinama 50 proc. bilieto kainos. Likus mažiau nei 48 val. iki kelto išvykimo, pinigai už bilietą negrąžinami. Klientų aptarnavimas užsakymo internetu atveju galimas tik individualiai.

Bendras kuro kiekis ir uosto mokesčiai už visą kruizą:
vienam „Princess Maria“ keleiviui – 15 Eur;
vienam „Princess Anastasia“ keleiviui – 30 Eur.
Užsakant kruizus reikia atkreipti dėmesį į kuro ir uosto mokesčius. Tai yra būtinos išlaidos.
Kuras ir uosto mokesčiai netaikomi vaikams iki 6 metų.

Visos keltų kompanijos St Peter Line taisyklės ir sąlygos.

Eckero Lines bilieto atšaukimas ir kitos taisyklės

„Eckero Lines“ keleiviams ir transporto priemonėms užsakytiems bilietams, dienos kruizams galioja bilieto atšaukimo paslauga. Atšaukti nemokamai galima likus ne daugiau kaip 7 dienoms iki išvykimo. Atšaukiant likus nemažiau 3 dienoms iki išvykimo, pinigai nėra grąžinami , arba, nepatenkinus šio reikalavimo, galite atidėti savo kelionę kitai datai likus ne mažiau 3 dienoms iki išplaukimo (laikotarpiui iki 12 mėnesių nuo pradinės išvykimo dienos). Jei kelionę atšaukiate likus mažiau kaip 24 valandoms iki išvykimo, jums reikės mokėti visa bilieto kainą.
Grupės: Kelionę atšaukti galite nemokamai, jei iki išvykimo liko ne mažiau kaip 28 dienos. Jeigu atšaukiate kelionę likus 27–22 dienoms iki išvykimo, grąžiname 75 % bilieto kainos. Likus 21–8 dienoms iki išvykimo, gražiname 50 % bilieto kainos. Likus 7–2 dienoms iki išvykimo, grąžiname 25 % bilieto kainos. Jei kelionę atšaukiate likus mažiau kaip 48 val. iki išvykimo, pinigai negrąžinami.

Visos keltų kompanijos Eckero Lines taisyklės ir sąlygos.

Finn Lines bilieto atšaukimas ir kitos taisyklės

Jei keleivis atšaukia rezervaciją ne vėliau kaip 30 dienų iki skelbto išvykimo, to bilieto kaina yra kompensuojama. Jei keleivis atšaukia rezervaciją arba jo dalį likus 29–15 dienų iki išvykimo, 25 % nuo atšaukto rezervuoto bilieto bus nuskaičiuota. Jei keleivis atšaukia rezervaciją arba jo dalį 14–2 dienoms iki išvykimo, 50 % už atšaukto bilietu kainos bus nuskaičiuota. Pilna kaina už atšauktą reisą bus nuskaičiuota tada, jei išvykimą atšauksite likus mažiau nei 48 valandoms iki reiso. Anuliavimas galimas, jei užsakymas buvo padarytas tą pačią dieną, kai jį gauna vežėjas. Grąžinamoji išmoka mokama tais atvejais, kai traktuojamas neatvykimas. Jei panaudojama dalis bilieto, nuvažiuota kelionės dalis bus išskaičiuota iš sumokėtos sumos, kita dalis, pagal sutarties nutraukimo sąlygas, bus kompensuota. 15 Eur mokama už biuro išlaidas, grąžinant pinigų sumą.  

Visos keltų kompanijos Finn Lines taisyklės ir sąlygos.

Polferries bilieto atšaukimas ir kitos taisyklės

Keleivis turi teisę į nepanaudotą bilieto (arba jo dalies) kainos kompensavimą, jei užsakymas įrašytas į kompiuterinę sistemą buvo atšauktas (plaukimo ir kajutės rezervavimas) ne vėliau kaip per 24 valandas iki kelto išvykimo. Atšaukus bilietą likus mažiau kaip 24 valandoms iki išvykimo 25 procentai bilieto vertės yra nuskaičiuojami kaip atšaukimo mokestis. Vėliau bilietas tampa negaliojantis ir išlaidų galimybė prarandama.

Visos keltų kompanijos Polferries taisyklės ir sąlygos.

Scand Lines bilieto atšaukimas ir kitos taisyklės

Kompanijos „Scand Lines“ Flexi ir Economy klasės bilietams taikomos skirtingos taisyklės. Atšaukus Economy klasės bilietus, pinigai už juos nėra grąžinami bei keitimo paslauga negalima. Jei norite atšaukti ir sugrąžinti pinigus, turite užsisakyti paslauga Refund servis pirkdami bilietą. Atšaukus Flexi klasės bilietus, paslauga Refund Servis jau yra įtraukta. Atšaukimas daromas per Scandlines aptarnavimo centrą arba internetu. Dėl nepanaudotų bilietų ar nepanaudoto išvykimo panaikinimo kreipkitės raštu į Scandlines aptarnavimo centrą. 

Visos keltų kompanijos Scand Lines taisyklės ir sąlygos.

Unity Line bilieto atšaukimas ir kitos taisyklės

Ar galiu atšaukti savo užsakymą ir jei taip, ar patirsiu kokių nors išlaidų?
Atšaukti savo įsigytą bilietą (išskyrus specialius pasiūlymus) galite ne vėliau kaip per vieną darbo dieną (24 val.) iki kruizo išplaukimo ir tik toje vietoje kur buvo išduotas bilietas. Jūs negalite gauti refinansavomo grąžinant bilietą kelte. Jūs galite atšaukti nemokamą užsakymą bet kuriuo metu be jokių papildomų išlaidų.
Ar galiu pakeisti savo užsakymą, nepateikdamas savo numerio?
Asmens duomenų apsaugos taikomos visiems. Pakeitimai gali būti daromi tik pateikus užsakymo numerį. Kitais ypatingais atvejais jie turi būti pateikti raštu rezerwacje@unityline.pl.

Visos keltų kompanijos Unity Line taisyklės ir sąlygos.

P&O Line bilieto atšaukimas ir kitos taisyklės

Norint atšaukti kompanijos „P&O Line“ kelto bilietą, reikia susisiekti su kompanija ir, priklausomai nuo atšaukimo datos, bus grąžinti už bilietą sumokėti pinigai ar jų dalis. Visa už bilietus sumokėta suma grąžinama atšaukus bilietą likus 56 dienoms iki išvykimo. Likus 15–28 dienoms iki išvykimo, grąžinama 50 proc. už bilietą sumokėtos sumos. Iki kelto išvykimo likus mažiau nei 15 dienų, pinigai už bilietą negrąžinami.

Visos keltų kompanijos P&O Line taisyklės ir sąlygos.

TT- Line bilieto atšaukimas ir kitos taisyklės

Sąlygos: Atšaukiant bilietą likus 30–15 dienų iki išvykimo datos, imamas 10 % mokestis nuo bilieto kainos. Atšaukiant bilietą likus 14–4 dienoms iki išvykimo datos, imamas 30 % mokestis nuo bilieto kainos. Likus 3 ir mažiau dienų iki išvykimo, imamas 50 % mokestis nuo bilieto kainos. Jei neatvykstama, imamas 80 % mokestis nuo bilieto kainos. Apie išlaidas, susijusias su bilietų atšaukimu, keleivis bus informuojamas prieš užsakymą.

Visos keltų kompanijos TT- Line taisyklės ir sąlygos.

Smyril Line bilieto atšaukimas ir kitos taisyklės

Pagal teisės aktus, reglamentuojančius kelionių paketus, klientai neatsako už atšaukimą dėl stichinių nelaimių ar panašių sąlygų, jei, pavyzdžiui, Užsienio reikalų ministerija arba Sveikatos apsaugos ministerija, nerekomenduoja keliauti pasirinkta kryptimi. Šie terminai netaikomi tais atvejais, jei įvyksta katastrofa. Nepanaudoti kelionių paketai ir reisai ar jų dalys yra negrąžinami.Atšaukus užsakymą likus daugiau nei 31 dienai iki išvykimo, grąžinama 90 proc. už bilietą sumokėtos sumos. Atšaukus užsakymą likus 30–15 dienų iki išvykimo, grąžinama 50 proc. sumokėtos sumos. Likus 14–7 dienoms iki kelto išvykimo, grąžinama 25 proc. bilieto kainos. Likus mažiau nei 7 dienoms iki kelto išvykimo pinigai už bilietą negrąžinami.

Visos keltų kompanijos Smyril Line taisyklės ir sąlygos.

Color Line bilieto atšaukimas ir kitos taisyklės

Ekonominio tarifo kelto bilietų kompensacija bus visiškai išmokama. Lankstaus tarifo  kelto bilietams kompensacija priklauso 24 valandas iki išplaukimo. Taikomas pilnas bilieto kompensavimas.Užsakymo koregavimą galima atlikti net išvykimo dieną. Į tai įeina apgyvendinimo ar transporto tipo pakeitimai. Keleivis negali daryti pakeitimų tuomet, kai kelionė jau yra prasidėjusi.

Visos keltų kompanijos Color Line taisyklės ir sąlygos.

Condor Ferries bilieto atšaukimas ir kitos taisyklės

Grąžinamoji išmoka bus mokama tik tada, jei prašymas yra pateiktas raštu bendrovei kartu su užsakymo patvirtinimo kopija per du mėnesius nuo išvykimo dienos.
Dėl bet kokių muitų ar akcizų, kitų išlaidų atsakingas pats keleivis. Grąžinamoji išmoka nebus mokama, jeigu bendrovė atsisako vežti keleivį dėl keleivio, bagažo ar dėl transporto priemonės ar neteisingos informacijos, pavyzdžiui, transporto priemonės ilgio, aukščio ar svorio.

Visos keltų kompanijos Condor Ferries taisyklės ir sąlygos.

Steam Packet bilieto atšaukimas ir kitos taisyklės

Norint atšaukti kompanijos „Steam Packet“ kelto bilietą, reikia susisiekti su kompanija ir, priklausomai nuo atšaukimo datos, bus grąžinti už bilietą sumokėti pinigai ar jų dalis. 90 proc. už bilietus sumokėtos sumos grąžinama, jei iki išvykimo liko 20 dienų. Likus 10 dienų, grąžinama 50 proc. už bilietą sumokėtos sumos. Iki kelto išvykimo likus mažiau nei 10 dienų, pinigai už bilietą negrąžinami. Specialių pasiūlymų bilietų, pirktų internetu, pakeitimo mokestis asmeniui – £ 5 / 7 € (asmuo turi būti užsiregistravęs internete, kad atliktų pakeitimus). Ne internetu pirktiems bilietams  pakeitimo mokestis – £ 10 / 14 € vienam asmeniui. 

Visos keltų kompanijos Steam Packet taisyklės ir sąlygos.

Faergen bilieto atšaukimas ir kitos taisyklės

Joks bilietas negali gali būti grąžinamas vėliau kaip po 3 mėnesių nuo išvykimo dienos.Standartinio bilieto suma atšaukimo atveju bus grąžinta visa.Jei klientas per klaidą supainiojo maršrutą arba prarado savo bilietą, turi jį pirkti iš naujo.Jei klientas prarastą bilietą randa ir nori juo pasinaudoti, sumokėta suma už jį bus išmokėta tada, jei bilietas pirktas nesenai.   Bendrovės partnerių bilietams gali būti taikomos specialios išlaidų kompensavimo taisyklės. Bendrovė kompensuoja tik bilietus, už kuriuos buvo atliktas mokėjimas bendrovei.

Visos keltų kompanijos Faergen taisyklės ir sąlygos.

NorthLink Ferries bilieto atšaukimas ir kitos taisyklės

Užsakymai gali būti atšaukiami susisiekus su klientų aptarnavimo centru. Bus taikomi šie atšaukimo mokesčiai ir sąlygos:
5 % nuo bendro užsakymo vertės, jei bilietas atšauktas daugiau nei 6 savaitės iki išvykimo,
20 %   visos užsakymo vertės, jei bilietas atšauktas 6 savaitės ar mažiau iki išvykimo,
50 %   visos užsakymo vertės, jei bilietas atšauktas 2 savaitės ar mažiau iki išvykimo,
100 % visos užsakymo vertės, jei nėra atšauktas iki registravimo į keltą pradžios.

Kelionės su vaikais: vaikus iki 16 metų amžiaus privalo lydėti suaugęs asmuo.
„NorthLink Ferries“ neįsipareigoja pakeisti prarastų bilietų ar atlikti bet kokių kompensavimo procesų. 

Visos keltų kompanijos NorthLink Ferries taisyklės ir sąlygos.

Pentland Ferries bilieto atšaukimas ir kitos taisyklės

Aš jau užsisakiau bilietą, apmokėjau internetu, bet noriu savo užsakymą atšaukti. Ką turėčiau daryti?
Apie atšaukimą pranešama ne vėliau kaip likus 24 valandoms iki išplaukimo. Grąžinamos įmokos gali būti nuolaidos kupono forma arba pilnai išmokėtos į sąskaitą, iš kurios apmokėjote už pradinį bilietą. Prašome atkreipti dėmesį: grąžinamosios išmokos yra tvarkomos kartą per savaitę.

Visos keltų kompanijos Pentland Ferries taisyklės ir sąlygos.

Wightlink bilieto atšaukimas ir kitos taisyklės

Tam tikromis aplinkybėmis galime prašyti sumokėti papildomus užsakymo arba administravimo mokesčius, susijusius su jūsų bilietu ar išvykimo data. Tai gali būti, pavyzdžiui, užsakymo mokesčiai už tam tikrus administravimo veiksmus arba atšaukimo mokesčiai, jei siekiama iš dalies pakeisti arba atšaukti savo užsakymą. Išsami informacija apie šiuos papildomus mokesčius ir aplinkybes, kuriomis jie taps mokėtini, galite rasti mūsų bilietų kasose. Mes netaikome jokių papildomų mokesčių vaikams iki 5 metų amžiaus.

Visos keltų kompanijos  Wightlink taisyklės ir sąlygos.

Eurotunnel bilieto atšaukimas ir kitos taisyklės

Norint atšaukti kompanijos „Eurotunnel“ Flexi plus bilietus, reikėtų suskubti tai padaryti likus ne mažiau nei 1 metams nuo pirkimo dienos – tuomet grąžinama visa už bilietus sumokėta suma. Atšaukus standartinius, dieninius bei naktinius bilietus, už juos pinigai nebus grąžinami.
Atnaujinimai priklauso nuo galimybių, taip pat jūs turėsite sumokėti skirtumą tarp kainos, kurią sumokėjote už pradini metu bilietą, ir naujo bilieto kainos.

Visos keltų kompanijos  Eurotunnel taisyklės ir sąlygos.

Hover travel bilieto atšaukimas ir kitos taisyklės

Grąžinimo  laikotarpis galioja iki 90 dienų. Atkreipkite dėmesį, kad kelionių apribojimai taikomi ištisus metus, o patikrinti datas yra kliento atsakomybė. Atkreipkite dėmesį, kad jei jums nepavyko ar užmiršote  atsispausdinti užsakymo patvirtinimą, atspausdinimo mokestis yra  £ 5.

Visos keltų kompanijos  Hover travel taisyklės ir sąlygos.