LOADING ...

Keltų tvarkaraščiai

Nėra nieko geriau kaip puikiai suderinta kelionė ir malonus jos laukimas. Tačiau svarbiausia – nepavėluoti. Išvykti laiku padės tikslūs keltų tvarkaraščiai, kuriuos šiame Keltu-bilietai.lt puslapyje nuolat atnaujiname pagal keltų operatorių pateikiamą informaciją. Būkite tikri – planuoti laiką daug paprasčiau kuomet tiksliai žinote kada jums reikia išvykti. O gal dar tik planuojate kelionę ir svarstote ar keltas jums būtų patogi keliavimo priemonė? Peržvelkite keltų tvarkaraščius ir įvertinkite ar jūsų norimu maršrutu vyksta keltai, kokie išvykimo ir atvykimo laikai -  tai padės lengviau apsispręsti.

Keltų tvarkaraščiai pateikiami pagal maršrutus, keltų operatorius bei išskiriami populiariausios keltų kompanijos, kurių tvarkaraščių ieškoma dažniausiai.


Keltas, kaip ir traukinys – nelaukia. Todėl keltų tvarkaraščiai šiame puslapyje yra naudingi kiekvienam keliautojui planuojančiam savo kelionę ar jau įsigijusiam kelto bilietą ir norinčiam dar kartą pasitikslinti kada išplaukia keltas. Tvarkaraščiai atnaujinami nuolat pagal keltų operatorių pateikiamą informaciją. Jei nesate tikri, ar kelto išvykimo laikas yra teisingas ar turite kitos informacijos prieštaraujančios šiam tvarkaraščiui – prašome susisiekti.

Keltai išplaukia tiksliai pagal tvarkaraštį

Keltų tvarkaraščiai yra tikslūs ir keltai laikosi jų, todėl jei pavėluosite bent keliomis minutėmis į keltą, galite tikrai likti „už borto“. Visgi, kartais keltai gali vėluoti išplaukti dėl nepalankių oro sąlygų ar susidariusios situacijos vandens keliuose (nenustebkite, vandenyje taip pat gali susidaryti „eismo kamštis“), tačiau jums vėluoti tikrai nerekomenduojame.

Kada prasideda registracija į keltą?

Registracija į keltą paprastai prasideda 3 valandos prieš kelto išvykimą ir baigiasi 45 minutės prieš kelto išvykimą. Registracijai skiriamas laikas priklauso nuo kelto  operatoriaus vidinių taisyklių bei nuo keleivių srauto į konkretų keltą, kelto dydžio. Šią informaciją rasite ant įsigyto bilieto. Piko metu, atostogų, švenčių metu, kuomet tikimasi didesnio keleivių srauto, rekomenduojama atvykti anksčiau, rezervuoti daugiau laiko iki rezervacijos pabaigos.

Vykstant į/iš Anglijos, pirmiausia praeinama pasų kontrolė

Vykstant keltais, kurie jungia Didžiąją Britaniją ir Europą, pirmiausia reikia praeiti pasų kontrolę, o tik tuomet registracija į keltą. Turėkite tai omenyje, planuodami savo atvykimo į terminalą laiką.


Visi keltų tvarkaraščiai pagal kompanijas