LOADING ...

Linda Line ekspress

Nuo 1997 m. Linda Line aptarnauja vieną maršrutą Talinas – Helsinkis. Estijoje įkurta bendrovė, kaip dukterinė įmonė vykdo veiklą po „LindaLine Express” prekiniu ženklu. Kompanija atstovauja šio prekinio ženklo vertybes ir turi vieną tikslą – suteikti patogią, saugią, labai greitą, malonią ir nebrangią kelionę savo klientams. Panašu, kad šį tikslą keltų operatoriui pasiekti pavyksta kiekvieną kartą, kuomet keltai pakelia inkarą. Per dieną laivai uostus palieka net dvyliką kartų.

Linda Line ekspress.jpg


Svarbiausios ir populiariausios Linda Line ekspress  keltų linijos

  • Talinas – Helsinkis

Vaikščiodami po Helsinkio arba Talino senamiestį galite būti tikri, kad panorėjus už mažiau nei pusantros valandos galėsite atsidurti kito miesto širdyje.  

Nuo 2008 m. Estijos ir Suomijos sostinių krantus jungia didelės spartos keltai: Karollin ir Marllin. Abu laivai turi du denius, barus, parduotuves. Didžiausias išskirtinumas ir konkurencinis pranašumas  – abu keltai turi povandieninius sparnus. Tai lemia didelį jų išvystomą greitį ir trumpą kelionės laiką. 

Keleiviai gali rinktis vieną iš trijų klasių: turisto ir komforto, labai svarbių asmenų (ang. very important person – VIP). Šis pasirinkimas lemia puikių nuolaidų ir akcijų komplektų pasiūlymus. Pasirinkus komforto klasės bilietą galite tikėtis specialaus laivo restorano pasiūlymo, nemokamų gėrimų. Tačiau jeigu pasirinkote turisto klasę ir jau kelionės metu pakeitėte nuomonę, už papildomą mokestį, galite bilietą iškeisti.

„Linda Line ekspress” teikia paslaugas keleiviams ne tik jūroje, tačiau ir krante. Keleiviai yra kviečiami pasinaudoti galimybe pasirinkti dienos kruizo paslaugų komplektą ir nemažai sutaupyti. Estijos ir Suomijos sostinių gatvėse bendrovės gidai veda ekskursines grupes. Ekskursijų metu keleiviai pamato svarbiausius Talino ir Helsinkio lankytinus objektus, istorines vietas, poilsio ir miestelėnų traukos erdves. Tačiau keliautojai nėra pririšti prie gido programos. Laisvu laiku galima pasivaikščioti senamiesčio gatvelėmis, išsirinkti patinkantį restoraną ar kavinę, nukeliauti į prekybos centrą ir pasirūpinti suvenyrais skirtais namiškiams bei draugams. Vaikai iki keturių metų su tėvais ekskursijų programoje gali dalyvauti nemokamai.

Žema paslaugų kaina, komplekciniai pasiūlymai ir aukšta kokybė pelnė keleivių ir darbuotojų pasitikėjimą. Kompanija „Linda Line ekspress” sėkmingai veiklą vykdo jau du dešimtmečius ir nuolat plečiasi.