LOADING ...

Linda Line ekspress keltas - Karolin

Keltas Karolin kiekvieną dieną plaukia maršrutu Talinas – Helsinkis. Valandos ir keturiasdešimt minučių trukmės kelionė yra lyg malonus nuotykis. Dvyliką kartų per diena šiuos krantus paliekantys laivai yra viena greičiausių Estijos ir Suomijos kranto jungčių. Kelionės laivu tikslius atvykimo ir išvykimo laikus reikia stebėti keltų tvarkaraštyje.


Keltai karolin.jpeg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Karolin techninė informacija:

  • Ilgis: 45,4 m
  • Plotis: 12 m
  • Grimzlė: 2,02 metres
  • Darbinis tūris: 7840 kW
  • Didžiausias pasiekiamas greitis: 37 kn
  • Keleivių skaičius: 353

Maitinimas

Bendrovės „Linda Line express” laivu Karolin vienu metu gali plaukti beveik keturi šimtai keleivių. Ir dideli, ir maži keleiviai yra kviečiami į dviejuose deniuose esančius restoranus. Viename iš jų galite pasimėgauti užkandžiais, salotomis, sumuštiniais. Čia paragaukite arbatos ir kavos, sulčių, smagiai pasišnekučiuokite bendraminčių būryje. Šioje kavinėje paskanaukite desertais ir išsirinkite savo saldaus stalo virėjų rankomis pagamintų šedevrų favoritus. 

Norintys gurmaniškų patiekalų turėtų pasirinkti antrame denyje puikiai įrengtą restoraną. Čia pasimėgaukite kokteiliu, vynu ar alumi. Tai tobulai subalansuota vieta paskaityti knygą ar įdomų žurnalą.

Keleiviai turi galimybę įsigyti dviejų klasių bilietus. Pagal šį pasirinkimą jų lauks specialūs laivą Karolin aptarnaujančios kompanijos „Linda Line express” pasiūlymai.

Pramogos

Keltas Karolin garsėja puikiomis parduotuvėmis. Keleiviai čia turi galimybę įsigyti reikalingų kelionei daiktų ir suvenyrų. Kokia gi kelionė be prisiminimų!

Parduotuvėse prekiaujama garsiausių prekinių ženklų gaminiais. Todėl jeigu ieškote plataus asortimento kvepalų, drabužių, papuošalų, gurmaniškų užkandžių, gėrimų – kelto Karolin dviejuose deniuose įrengtos parduotuvės Jums tikrai paliks įspūdį.   

Kita vertus, jeigu kelionėje neplanavote žingsniuoti po uždaras erdves galite skirti visą kelionės laiką praleisti atvirame denyje. Ypač esant geram orui. Čia galite paskaityti dominančią literatūrą ar spaudą, pasigrožėti užburiančiu jūros vaizdu ar pasnausti gryname ore. Tai bene didžiausias kelionės jūra privalumas.

Tuo tarpu tiems keleiviams, kurie nori azartiškai praleisti laiką bendrovė turi kelias staigmenas. Vienas iš specialių pasiūlymų skirtas keleiviams per vieną dieną norintiems aplankyti Taliną ir Helsinkį, o vakare dar spėti pažiūrėti dienos aktualijų laidą – dienos kruizas. Dienos kruizas leis sutaupyti ir daug pamatyti.