LOADING ...

Linda Line ekspress keltas - Merilin

Kompanijos „Linda Line express” keltas Merilin yra vienas iš dviejų laivų kiekvieną dieną, dvyliką kartų, plaukiančių maršrutu Talinas – Helsinkis. Kelionė juo trunka kiek daugiau nei pusantros valandos (1:40 val.).


Keltas Merilin.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Merlin techniniai duomenys:

  • Ilgis: 52,6 m
  • Plotis: 13 m
  • Grimzlė: 1,5 m
  • Darbinis tūris: 9280 kW
  • Didžiausias greitis: 37 kn
  • Keleivių skaičius: 383

Maitinimas

Bendrovės „Linda Line express” laivas Merilin yra ne tik greitos ir patogios kelionės garantas, tačiau ir puikių patiekalų degustacijų vieta. Keltas pakvimpa puikiausiais delikatesais, kuriuos pagamina dviejuose restoranuose.

Kelte vos už penkis eurus galima paragauti tradicinių keptų sumuštinių. Tikras skanumėlis kelionės metu.  Čia pat yra salotų ir sveikų užkandžių pasirinkimas. Puikiai nuteikia skanūs alkoholiniai ir ne kokteiliai, kava, arbata bei maloni atmosfera. Laivo restoranai įrengti dviejuose atskiruose deniuose. Todėl galite pasirinkti jaukų kampelį ramiam poilsiui, arba įsisukti į įvykių sūkurį.

Keleiviams, kurie pasirinko komforto klasės bilietą yra specialių pasiūlymų. Jeigu kelionės kitos klasės bilietus turintys keleiviai norės jomis pasinaudoti galės tai padaryti už papildomą mokestį.

Pramogos

Kelte Merillin yra ne viena pramoga. Kelionės jūra metu galite leistis į turą po parduotuves. Kompanijos „Linda Line express” laivuose, esančiose parduotuvėse galima rasti parfumerijos ir kosmetikos, maisto, gėrimo, drabužių, suvenyrų ir kitų įdomių arba kelionei svarbių daiktų.

Jeigu nenorite sustoti pramogauti pasiekus kitą krantą būtinai pasinaudokite operatoriaus specialiais pasiūlymais keleiviams. Vienas iš populiariausių – dienos kruizas.

Dienos kruizas suteikia galimybę keleiviams mėgautis vienos dienos kelione maršrutu Talinas – Helsinkis. Jūs galite pasivaikščioti Estijos sostinės senamiesčio gatvėmis ir dar tą pačią dieną susipažinti su Suomijos sostinės slėpiniais. Dienos kruizo metu susipažinsite su šiais miestais, rasite tinkamą prekybos centrą ar patinkantį restoraną. Galėsite pramogauti – važinėti dviračiais, aplankyti priemiesčius, ir k.t. Tokio bilieto kaina 25 Eur. *(nurodyta kaina gali keistis).

Jeigu norite į keltą įminti dviračiu ir vėliau tęsti kelionę su savo nemotorine transporto priemone papildomai teks pakloti keturis eurus (kaina gali keistis be iš ankstinio bendrovės perspėjimo, todėl rekomenduojama ją patikrinti bilietų rezervacijos metu).