LOADING ...

NorthLink feries

NorthLink feries yra viena jauniausių keltų kompanijų – ji įkurta tik 2006 metais. Dešimtmetį sėkmingai  veikianti keltų kompanija  vykdo reisus įvairiomis kryptimis.

Northlink_serco_logo.svg.png


Populiariausios keltų linijos:

  • Skrabsteris – Strumnis
  • Aberdynas – Lervikas
  • Aberdynas - Kerkvolas

Kaip matyti, ši kompanija vykdo reisus iš Škotijos į Šetlando ir Orknio salas  ir atgal.  Šie reisai yra puikus būdas Škotijos gyventojams bei šios šalies svečiams pasiekti pasakiško grožio salas.

Nors įmonė veikia palyginti trumpai, jau ne kartą buvo įvertinta svarbiais apdovanojimais už kokybiškų paslaugų teikimą.

Visą svarbią informaciją apie šią įmonę galite  rasti interneto svetainėje. Joje ne tik pateikiama išsami informacija apie vykdomus maršrutus, keltais, kuriais gabenami keleiviai, bet ir apie uostus, visas svarbias sąlygas, kurias turi žinoti keliautojai. Įmonė jau seniai pastebėjo, kad vis daugiau ir daugiau žmonių savo keliones planuoja savarankiškai, todėl atsižvelgdami į tai, siūlo du puikius sprendimus:

  • Suteikia galimybę užsisakyti keltų bilietus internetu, net neišeinant iš namų, bet kuriuo keliautojams patogiu metu (galite įsigyti bilietą į vieną pusę arba į abi); maža to, toks pasirinkimas turi ypač svarbų privalumą – internetu įsigyti bilietus dažniausiai yra pigiau, be to, galite taupyti savo laiką;
  • Pateikia daug patariamųjų straipsnių apie tai, kaip planuoti keliones; kokius sprendimus naudoti tuo atveju, jei keliaujate vieni, su vaikais ar naminiais gyvūnais.

Įmonėje dirba aukšto lygio profesionalai, puikiai išmanantys savo darbą.

Hamnavoe, Hjaltland ir Hrossey – tokiais skambiais vardais yra pavadinti modernūs ir ypač šiuolaikiški keltai, kurias gabenami šios kompanijos keleiviai. Šiuose keltuose yra viskas, ko reikia, kad kelionė būtų kokybiška: nuo patogių ir puikiai įrengtų kajučių, kuriose galėsite pailsėti ir atgauti jėgas iki maitinimo įstaigų, kuriuose dirba garsūs virtuvės šefai ir ruošia įspūdingus patiekalus kelionės dalyviams.

Galite būti tikri – pasirinkus šios kompanijos paslaugas, jūsų kelionė iš Škotijos į Šetlando ar Orknio salas ir atgal, bus kokybiška, saugi,  patogi bei maloni.  Pats metas jas išbandyti jau dabar.

Kasmet šios kompanijos paslaugas renkasi vis daugiau ir daugiau keliautojų. Prie jų prisijungti galite ir jūs.