LOADING ...

NorthLink feries keltas - Hamnavoe

Hamnavoe – štai tokiu skambiu vardu yra pavadintas vienas iš šios kompanijos keltų, kuriuo plaukia reisų dalyviai. Nors šis keltas palyginti su kitomis tokios rūšies transporto priemonėmis near didelis, jame yra viskas, ko reikia kokybiškai kelionei. 28,000,000 svarų sterling – būtent tiek kainavo šis, Suomijoje pastatytas, keltas.


keltas Hamnavoe.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Techninė informacija:

  • Pastatymo metai: 2002
  • Ilgis: 112 m
  • Plotis: 18,5 m
  • Greitis: 18 mazgų

Apgyvendinimas

Priklausomai nuo to, kuri vyksite, jūsų kelionė gali tęsti ne tiek jau ir trumpai, todėl labai svarbu, kad keliautojai ilgos kelionės metu turėtų  ne tik kur saugiai palikti asmeninius daiktus, bet ir palįsti po dušu ar lengvai snūstelti. Visai tai galėsite padaryti jaukiose ir komapktiškose šio kelto kajutėse, kuriose yra viskas, ko reikia tam, kad jaustumėtės taip, lyg plaukiate ne jūra, o tiesiog esate savo namuose. Patogios lovos, kokybiški  baldai, kurie yra skirti asmeninių daiktų laikymui bei vonios kambariai suteiks visa keliautojui reikalingą komfortą. Tiesa, yra viena detalė, kuri primins, kad laiką leidžiate ne namie. Tai  - per kajutės langus atsiriantys nuostabūs jūros vaizdai. Norintys pamatyti dar daugiau, turėtų nepraleisti galimybės pasivaikščioti deniuose – čia atsiveria visa jūros galybė.

Maitinimas

Pati geriausia kelionė yra ta, kurios metu galima ne tik pasimėgauti mėgstamu kokteiliu ar gardžia kava, bet ir suvalgyti išskirtinį desertą, o galbūt netgi užsisakyti sotų kepsnį su šviežiomis daržovių salotomis. Kad ir kokie būtų jūsų pageidavimai, jie tikrai bus išpildyti – kelte jūsų laukia erdvus restoranas, kuriame  sau tinkančių  ir patikančių patiekalų ras visi šeimos nariai. Na,o tuo atveju, jei norite išlenkti bokalą mėgiamo alaus ar paskanauti išskirtinių vynų, užsukite į kelte veikiantį barą – čia be jau išvardintų gėrimų, jūsų laukia ir puiki atmosfera bei smagi muzika.

Pramogos

Po ramaus poilsio kajutėje ir skanių pietų restoranų, verta pagalvoti  ir apie pramogas. Tėveliai, kurie nori, kad jų atžalos laiką leistų smagiai ir turiningai, turėtų nuvesti juos į vaikų žaidimų kambarį – būtent čia garantuoti puikūs žaidimai, naujos pažintys, draugai ir įsimintini nuotykiai.