LOADING ...

NorthLink feries keltas - Hjaltland

Susipažinkite ir su dar vienu šios kompanijos keltu. Tai – keltas Hjaltland.35 milijonus svarų sterling kainavęs keltas buvo pastatytas Suomijoje. Šis keltas – šiek tiek didensis bei greitesnis nei Hamnavoe.


keltas Hjaltland.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Techninė informacija:

  • Pastatymo metai: 2001
  • Ilgis: 125 m
  • Plotis: 20 m
  • Greitis: 24 mazgų

Apgyvendinimas

Pačios geriausios kelionės keltais yra tos kelionės, kurių metu keliautojai turi privačią erdvią, gali saugiai palikti asmeninius daiktus, o galbūt ir šiek tiek pamiegoti. Belieka tik pasidžiaugti, kad būtent tokias keliones ir garantuoja šis keltas – jame įrengtos kajutės savo išvaizda primena jaukius viešbučio kambarius bei sukuria malonę viešnagę kiekvienam keliautojui: turite galimybę nusiprausti po dušu, pamiegoti patogioje lovoje bei saugiau palikti asmeninius daiktus. Maža to, kajutėse yra įrengti nedideli, tačiau labai jaukūs poilsio kampeliai, kuriuose puikiai laiką galės leisti tie, kurie nenori dalyvauti kelto siūlomose pramogose. Jaukiame kampelyje, pasiruošę kavos ar arbatos, turėsite progą paskaityti knygą, žurnalą ar laikraštį, o galbūt  - atsipalaidavę žvelgti įjūros tolius.

Maitinimas

Keliaujantys šiuo keltu tikrai turės galimybė skaniai bei sočiai pavalgyti  - virtuvės šefai džiaugiasi galimybe parodyti savo kulinarinius sugebėjimus ir bus paruošę pačių gardžiausių karštųjų patiekalų, salotų bei desertų jums ir jūsų šeimai. Maža to, kelte ruošiamas maistas užtikrins ne tik puikias skonines savybes ar sotumą, bet ir ekonomiškumą, kadangi yra galimybę įsigyti kompleksinius pusryčius ar pietus ir tokiu būdu sutaupyti.

Pramogos

Kad kelionė būtų iš tiesų nepakartojama, pramogos yra tiesiog būtina komponentas. Na, o jų iš tiesų netrūks plaukiant  šiuo keltu. Su šeima užsukite į kino teatrą – tai vienas geriausių būdų praleisti laiką ir pabūti visiems kartu. Kino teatre demonstruojami filmai įtiks įvairiam skoniu, o jų tvarkraštį galite sužinoti iš anskto internete. Jei keliaujate su draugų kompanija, nepraleiskite progos užsukti į kelte veikiantį barą- jame turėiste galimybę paragauti puikaus vyno, alaus ar kokteilių. Nepraleiskite progos išbandyti ir naujų gėrimų, o profesionalūs barmenai padės išsirinkti labiausiai tinkantį. Na, o tuo atveju, jei keliaujate vieni,atminkite, jog tai yra pats geriausias metas įsigyti palepinti save puikiais pirkiniais.