LOADING ...

NorthLink feries keltas - Hrossey

Susipažinkite su dar vienu šios kompanijos keltu. Tai – keltas Hrossey, kuris buvo pastatytas Suomijoje ir kainavo 35 milijonus svarų sterlingų. Tai – keltas, kuris savo techninėmis savybėmis niekuo nesiskiria nuo tos pačios kompanijos Hjatland kelto.


keltas Hrossey.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Techninė informacija:

  • Pastatymo metai: 2001
  • Ilgis: 120 m
  • Plotis: 20 m
  • Greitis: 24 mazgų

Apgyvendinimas

Jei esate iš tų keliautojų, kuriam labai svarbu kelionės metu turėti privačią erdvę bei galimybę kokybiškai pailsėti, belieka tik pridurti, kad šis keltas jums idealiai tinka, kadangi būtent jame yra įrengtos jaukios ir patogios kajutės, kurios garantuos privatumą ir kokybišką poilsį. Šiose kajutėse yra viskas, ko gali reikėti šiuolaikiškam keliautojui: vonios  kambarys, patogi lova, baldai asmeninių daiktų laikymui, galimybė pasiruošti kavos ar arbatos, o taip pat ir jaukus kampelis knygų skaitymui ar darbui. Kelte rasite ir jaukias laukimo sales, kurios idealiai tiks tuo atveju, jei norite prisėsti paskaityti knygą ar žurnalą, tačiau privatumas nėra  pats svarbiausias rodiklis.

Maitinimas

Kelionės metu nepraleiskite progos palepinti savęs puikiais patiekalais, kuriuos jums ruoš virtuvės šefai. Apsilankymas šio kelto restorane yra puiki proga paragauti kitų  šalių virtuvių patiekalų, o tuo atveju, jei liksite sužavėti receptais, žinosite, ką gaminti grįžus į namus po kelionės. Taip pat paragaukite ir puikių desertų, kurie patiks net patiems išrankiausiems. Na, o ir, žinoma, nepraleiskite galimybės pasimėgauti kava ar arbata nekasdieniškoje aplinkoje.

Pramogos

Tegul jūsų kelionę šiuo keltu vainikuoja puikios pramogos. Na, o pasirinkti tikrai yra ką: tiems, kurie mėgsta apsipirkinėti, verta užsukti į kelte veikiančią parduotuvę. Joje rasite ne tik kelionei būtinų daiktų, bet ir pirkinių, kuriais nustebinsite namuose jūsų laukiančius artimuosius. Norite leisti laiką kartu su vaikais? Užsukite į kino teatrą – čia nuolat rodomi filmai, o jų repertuarą iš anksto galite sužinoti pasinaudoję internetu. Norintys išgerti taurę vyno ar alkoholinį kokteilį, turėtų užsukti į barą. Na, o tiems, kurie mėgsta pasivaikščiojimus, verta užsukti į erdvius. Pramogų tiek daug, kad teks kruopščiai iš anksto suplanuoti savo laiką tam, kad spėtumėte jas visas išbandyti.