LOADING ...

Oresund Bridge keltas - Traukinys SJ 2000

Traukinys SJ 2000 kasdien reguliariai važiuoja maršrutu Malmė – Kopenhaga. Iš Švedijos valdomu ir elektros energijos dėka važiuojančiu traukiniu kelionė trunka vos 20 min. Traukinys važiuoja Eresūno tiltu kas 20 min. Ši transporto priemonė yra naudojama kaip tiesioginė susisiekimo jungtis tarp Stokholmo ir Kopenhagos, bei Malmės ir Kopenhagos. Nepaisant to, kurį kelionės maršrutą pasirinks keleiviai, jie gali visiškai atsipalaiduoti ir pailsėti.


Traukinys SJ 2000.jpg
Visi šio laivo maršrutai:


Maitinimas

Traukinyje SJ 2000 yra greito maisto restoranas. Keliaujant nuo Malmės iki Kopenhagos ir nuo Kopenhagos iki Malmės galima paskanauti sumuštinių, salotų, šokolado bei kitų užkandžių. Traukinyje keleiviai vaišinami kvapnia arbata, kava ir gaiviaisiais gėrimais. Maitinimas yra įskaičiuotas į keleivio bilieto kainą.

Pramogos

Traukinyje SJ 2000 tikrai yra ką veikti. Čia veikia bevielis Wi–fi interneto ryšys. Moderniame traukinyje yra sumontuoti televizijos ekranai. Keliautojai turi galimybę paskaityti knygą ar pažiūrėti sporto varžybas, patinkantį filmą.

Traukinyje yra elektros energijos tiekimo lizdai (pirmos ir antros klasės keleiviams). Transporto priemonė nudažyta neultralia pilka spalva. Traukinyje SJ 2000 buvo sumontuoti garsintuvai ir kiti specialūs įrenginiai, kurių dėka yra pagerinamas mobiliojo telefono ryšio priėmimas ir perdavimas. Tad keleiviai gali atsipalaiduoti ir pasimėgauti kelionės teikiamais malonumais.

Maršrutai

Dar 1991 m. švedai pastebėjo geležinkelių tinklo neišnaudotas galimybes. Nuo to laiko buvo pradėtos investuoti milžiniškos sumos (apie 5-10 mlj. kronų) kasmet. Pinigai buvo skirti geležinkelio tinklo tobulinimui.

Nuo 2000 – ųjų iki 2004 – ųjų net septyni traukiniai reguliariai vykdavo maršrutu Oslas-Gioteburgas-Malmo-Kopenhaga ir Oslas-Stokholmas. X 2000 iš pradžių buvo prekinis ženklas, šiandien, tai greitųjų traukinių tinklas, kuris turėjo milžinišką poveikį šalies geležinkelio sistemai. Daugiau klientų, mažesnės veiklos sąnaudos, susijusios su traukinio valdymu ­– efektyviau ir greičiau.

Kompanijos X 2000 traukiniai vyksta tokiais maršrutais:

  • Stokholmas – Giotendurgas;
  • Stokholmas – Oslas;
  • Stokholmas – Malmė;
  • Stokholmas – Sundsvall;
  • Kopenhaga – Malmė.

SJ 2000 yra skiriamas didelis dėmesys keleivių saugumui. Visur pateiktos smulkios instrukcijos ir elgesio planas, kuriuo reiktų vadovautis, ištikus nenumatytiems atvejams, bei prireikus pagalbai reikalingi daiktai pažymėti tam skirtose ir viešai prieinamose erdvėse. Traukiniai nuolat modernizuojami.