LOADING ...

Pentland ferries

Pentland ferries yra keltų kompanija, kuri suteikia galimybė nuvykti į Orknio salas. Būtent ši kompanija garantuos, kad susisiekimas su Orknio salomis būtų paprastas, lengvas ir sklandus. Visai nesvarbu, kaip norite keliauti: vieni, automobiliu, o galbūt į kelionę pasiimti ir savo mylimus augintinius? Su Pentland ferries yra viskas įmanoma.

client_pentfer.png


Populiariausios keltų kryptys:

  • Sent Margaret – Gils Bėjus
  • Gils Bėjus – Sent Margaret

    Yra daug priežasčių, kodėl keliautojai, norintys vykti į Orknio salas, turėtų pasirinkti būtent šios kompanijos paslaugas. Na,  o priežasčių sąrašas yra iš tiesų įspūdingas: visų pirma, tai – aplinkai draugiška kompanija; antra – patikima ir teikianti kokybiškas paslaugas (puikiai įvertinti keliautojų); kelionės saugios (vykstama moderniu keltu, kuris turi 4 variklius); greita – kelionės kompanijos siūlomais maršrutais trunka tik maždaug vieną valandą; patrauklios kainos – kompanija siūlo įsigyti bilietų už ypač konkurencingas kainas; patogu – kelte, kuriuo plauksite, yra viskas, ko reikia, kad galėtumėte laiką leisti patogiai, o kelionė būtų įsimintina.

    Be visų jau išvardintų priežasčių, kodėl yra verta rinktis šios kompanijos teikiamas paslaugas, verta paminėti ir dar vieną bei jai skirti daugiau dėmesio  -  kompanija suteikia galimybę rezervuoti jums reikalingus bilietus internetu, net neišeinant iš namų. Šis  pasirinkimas yra ypač patrauklus tiems žmonėms, kurie mėgsta taupyti savo laiką; o taip pat ir tiems, kurie mėgsta ypač komfortabilius sprendimus; o taip pat ir keliones planuojančioms mamoms su mažais vaikams, kurios neturi laiko ar galimybių nuvykti  į kelionių agentūrą. Maža to, internetinėje kompanijos svetainėje yra pateikiama ir daug svarbios informacijos, kuri tikrai pravers planuojant išvyką. Jei žinote, keik laiko truks jūsų viešnagė, tokiu atveju iš karto yra verta užsisakyti ir kelionės atgalinį bilietą. Tai – puiki galimybė sutaupyti dar daugiau savo laiko, kurį galėsite išnaudoti maloniam laisvalaikiui.

    Kompanijoje dirba ne viena dešimtis savo darbą puikiai išmanančių profesionalų, kurie yra pasiruošę suorganizuoti kokybišką kelionę Jums.

    Pamirškite ilgas ir varginančias keliones į salas – kelionė į Orknio salas gali būti nebrangi, patogi ir greita.