LOADING ...

Pentland ferries keltas - Pentalina

Pentalina yra vienintelis šios kompanijos keltas, kuriuo yra plukdomi abiejų  reisų dalyviai. Tai – modernus keltas, kuris buvo baigtas statyti tik 2008 metų pabaigoje, o po kelių mėnesi jau buvo pradėti plukdyti keleiviai. Šis keltas yra kur kas didesnis bei erdvesnis, nei prieš tai kompanijos turėtas keltas. Vienu metu Pentalina keltu gali plaukti 250 žmonių ir 30 automobilių, tačiau sezono metu, kuomet šios kelionės pasiekia savo pik, gali būti sutalpina net iki 346 žmonių. Dėl puikios savo išvaizdos bei puikių techninių parametrų, Pentalina yra viena geriausių transporto priemonių, kokią tik gali pasirinkti žmonės, norintys nuvykti į Orknio salas.


keltas Pentalina.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Techininė informacija:

  • Pastatymo metai: 2008
  • Ilgis: 70 m
  • Plotis: 20 m
  • Greitis: 15 mazgų

Apgyvendinimas

Jaukios ir spalvingos šio kelto laukimo salės taps puikiu prieglobsčio visiems šio reiso dalyviams. Tai – puikus pasirinkimas, jei norite praleisti laiką skaitydami knygą, žurnalą ar spręsdami kryžiažodį, o galbūt tiesiog pasiklausyti muzikos ar pasikalbėti su jumis kartu vykstančiais draugais.

Maitinimas

Kelionės metu nepraleiskite ir puikios progos užsukti į kelte veikiančią kavinę, kurioje ne tik galėsite sušilti prie puodelio kavos ar arbatos, bet ir karštuoju metu laiku atsigaivinti limonadu ar sultimis, bet ir įsigyti puikių užkandžių, sumuštinių ar desertų. Sakoma, kad pati skaniausia kava yra ta,  kuri geriama žvelgiant į tolį. Belieka tik pridurti, kad nepraleistumėte puikios galimybės išgerti kavos neįprastoje aplinkoje. 

Pramogos

Jei šiuo keltu plauksite vėsiuoju metų laiku, nepraleiskite galimybės pasivaikščioti erdviais deniais ir įkvėpti ypač gaivaus oro. Tuo tarpu plaukiant šiltuoju metų laiku, pasivaikščiojimas šiais deniais suteiks galimybė pasimėgauti saulės spinduliais. Maža to, būtent šie deniai taps puikiai erdvia pasidaryti išskirtinių kelionės nuotraukų. Nuostabūs gamtos peizažai nepaliks nei vieno abejingo keliautojo. Tačiau tai – dar ne viskas: kelte veikia ir parduotuvė, kurioje galėsite įsigyti ne tik namuose paliktus saulės akinius, bet ir  mielų suvenyrų savo namams ar artimiesiems žmonėms. Na, o jei apsipirkimas ir galimybė įsigyti dar vienus kvepalus ar  papuošalą, jums yra pats maloniausias laisvo laiko praleidimo būdas, tokiu atveju belieka tik pridurti, kad tikrai  turėsite galimybę pramogauti apsipirkdami.