Pigūs keltų bilietai ir trumpai apie šį projektą

2016 - 12 - 01

Startavome su nauju mūsų tinklapiu ir naujom įdėjom bei pasiūlymams jums! Susipažinkite ir nedvejodami klauskite ar užsakykite naudodamiesi šią patogia sistema. 


Keltu bilietai internetu.jpg

Kas tai per projektas? šio projekto įdėja kilo tuomet, kai teko patiems su daugų kompaniją užsisakyti patogiai kelto bilietus keliaujant į Švediją žvejoti ir to tiesog nepavyko padaryti, nes arba nebuvo kur arba svetainės pasirodė perdaug sudėtingos ir neaiškios. 

Šioje svetainėje rasite nebrangūs keltų bilietai internetu – vos per keletą minučių! Ką reiškias nebrangius? Kitaip tariant vienodomis kainomis kaip ir visur, tik daug patogiau ir aiškiau. 

Ieškote maršrutų, kuriais galėtumėte keliauti su šeima ir automobiliu? Užsukote kaip tik ten, kur reikia. Čia rasite daugybę keltų bilietų pasiūlymų palankiausiomis kainomis. Pasiūlymus rasite tiek Baltijos, tiek Šiaurės jūroje. Gretai žadame pasiūlyti net ir Viduržemio jūros regione.

Keltų bilietai parduodami internetu. Taip galite sutaupyti nemažai pinigų. Tiesiog raskite geriausius pasiūlymus ir jūsų kelionė bus sklandi ir lengva.

Naudotis keltų bilietų paieška labai paprasta. Įvedate maršrutą, kuriuo norite vykti, pasirenkate atgalinį maršrutą, jei keliaujate į abi puses. Tada įveda išvykimo ir grįžimo datą. Nurodote, kiek suaugusiųjų ir vaikų važiuoja. Taip pat nurodykite ir automobilio tipą. Tada ieškote geriausių pasiūlymų. Jei viskas tinka, pasirenkate, kurį norite rezervuoti ir tada pereinate prie kajučių pasirinkimo. Užpildote pageidavimus ir perskaičiuojate kainą, kurią pasiūlė mūsų sistema. Jei viskas gerai, spaudžiate „Pasirinkti“ mygtuką ir įvedate kitus kelionei reikalingus duomenis bei rezervuojate keltų bilietus internetu. Viskas labai paprasta. Ieškokite geriausių kelionių keltais jau dabar!

Jei kyla klausimų, visada galite susisiekti su mumis el. paštu arba telefonu. Taip pat nepamirškite pasinaudoti "gyvo pokalbio" galimybės - jį rasite svetainės apačioje. 

Atgal