LOADING ...

P&O Ferries

P&O Ferries yra britų keltų kompanija. Šiuo metu kompanija vykdo reisus iš Dž. Britanijos į Airiją, Daniją, Belgiją ir Prancūziją. P&O Ferries yra įkurta 2002 metais.

PO Ferries logo.png


Populiariausios keltų linijos:

  • Cairnryan - Larnas
  • Larnas - Cairnryan
  • Doveris- Kalė
  • Kalė - Doveris
  • Kingstonas prie Halo - Roterdamas
  • Roterdamas – Kingstonas prie Halo
  • Kingstonas prie Halo - Zebrugas
  • Zebrugas – Kingstonas prie Halo
  • Liverpulis - Dublinas
  • Dublinas - Liverpulis

Šios kompanijos maršrutai suteikia galimybę greitai bei patogiai moderniais keltais pasiekti populiariausias Europos šalis. Kelionės kompanijos organizuojamais maršrutais yra puikus pasirinkimais keliaujant įvairiais tikslais (verslo, poilsiniais ir pan.). Įmonė jau ne kartą  buvo apdovanota įvairiais apdovanojimais, įrodančiais sėkmingą veiklą. Maža to, Po ferries buvo išrinkta keliautojų mėgstamiausia keltų kompanija tarp Jungtinės Karalystės keltų kompanijos.

Šiuo metu kompanijoje dirba daugiau nei 4 000  savo darbą išmanančių profesionalų. Per metus įvykdoma daugiau nei 30000 reisų. Kiekvienais metais plukdomi šimtai tūkstančių žmonių bei daugiau nei 1,6 milijono automobilių.  Didžiausias keleivių srautas yra savaitgaliais bei prieš svarbiausias metų šventes.

Keltuose, kuriais plukdomi keleiviai  į išvardintas šalis, įrengtos patogios kajutės, veikia restoranai, kavinės, barai, yra galimybė pramogauti. Kompanijos atstovai tvirtina, kad  keltais, kuriais plukdomi šios kompanijos keleiviai, yra pritaikyti bet kokio amžiaus keliautojo poreikiams. Taigi, jais keliaudama puikiai jausis visa šeima -  nuo mažiausio iki vyriausio  nario. Viskas, ką teliks daryti keliaujant puikiais šios kompanijos keltais, tai – tik mėgautis poilsiu, pramogomis bei  nuostabiais vaizdais.

Visų šios kompanijos vykdomų maršrutų atvykimo bei išvykimo laikai gali keistis, todėl kiekvieną kartą planuojant pirmiausia reikėtų patikrinti laikus tvarkaraštyje.

Keliautojai savo patogumui gali įsigyti šios kompanijos keltų bilietus internetu. Tai – puikus pasirinkimas tiems, kurie nori taupyti savo brangų laiką ar planuoti kelionę jiems patogiu metu. Tačiau tai – dar ne viskas, ką svarbu paminėti kalbant apie internetą: kompanija puikiai supranta, koks svarbus šiuolaikiniam žmogui yra internetas. Būtent dėl, kompanijos paslaugos besinaudojantys žmonės visur (keltų terminaluose bei jų prieigose, keltuose), turi galimybę naudotis  internetu – pramogauti,  dirbti ar planuoti kelionę.

Vykdami bet kuriuo šios kompanijos reisu, su savimi galite pasiimti ir naminius gyvūnėlius.

Kompanijos pagrindinės buveinės adresas:

Adresas: P&O Ferries Holdings Limited Channel House Channel View Road Dover, CT17 9TJ

Tel: +44 (0)1304 86300