LOADING ...

P&O Ferries keltas - Pride of Kent

Dar vienas šios kompanijos keltas yra Pride of Kent. Įspūdingą vardą turintis keltas gali pasigirti ir puikiai išvaizda bei pliusais. Pride of Kent keltas talpina 2000 keleivių bei 520 automobilių. Nors keltas yra pastatytas prieš kelias dešimtis metų, savo išvaizda bei privalumais, nei kiek nenusileidžia naujos kartos keltams.


Keltas Pride of Kent.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Techninė informacija

  • Pastatymo laikas ir vieta: Vokietija, 1991 metai
  • Ilgis: 179,7 m

Apgyvendinimas

Keleiviai yra apgyvendinami kajutėse, kuriose yra viskas, ko reikia patogiam poilsiui. Kajutės yra suprojektuotos taip, kad atitiktų bet kokio amžiaus keleivio poreikius. Jaukumu alsuojančios kajutės ne tik primins namus, bet ir taps geru pasirinkimu, tuo atveju, jei kelionės metu nesinori pramogauti – kajutėje turėsite puikią galimybę atgauti jėgas; ramiai paskaityti knygą ar žurnalą; o galbūt tiesiog pasimėgauti arbata. Keliaujantys  su mažamečiais vaikais iš anksto gali užsakyti specialias vaikiškas lovas kokybiškam savo vaikų poilsiui.

Maitinimas

Kelte veikia restoranas, Starbucks kavinė bei baras, todėl turėsite galimybę rinktis puikius karštuosius patiekalus, desertus, užkandžius bei gėrimus. Maistas – vienas svarbiausių dalykų žmogaus gyvenime, jo svarba yra didelė ir kelionės metu. Būtent dėl šio tikslo vienijasi puikūs virtuvės šefai bei savo darbą puikiai išmanantis aptarnaujantis personalas. Visa tai yra ta,  kad kelionės metu galėtumėte mėgautis išskirtinės kokybės aptarnavimu bei puikios kokybės maistu. Norintys paskanauti vyno, turės galimybę rinktis iš rinktinių vynų meniu. Starbukcs kavinėje jūsų laukia visame pasaulyje yra populiarūs kavos gėrimai.

Pramogos

Pamaloninkite puikiais pirkiniais save ar įsigykite lauktuvių artimiesiems  - tai padaryti galėsite kelte veikiančioje parduotuvėje. Kiekviena kelionė keltu suteikia puikią galimybė pabūti su savimi – tam puikiai tiks pasivaikščiojimas denyje,  o puikūs vaizdai įkvėps praskaidrins mintis bei įkvėps naujiems darbams  arba suteiks jėgų tęsti tolimesnę kelionę. Taip pat verta prisiminti, kad kiekviena kelionė keltu yra galimybė patirti naujas pramogas. Jų rasite ir šiame kelte: po smagaus apsipirkimo, užsukite į vaikų žaidimų kambarį ar į barą atsipalaiduoti. Jei vykstate su augintiniu, verta rinktis pasivaikščiojimą drauge – kelte daug zonų, kurios skirtos būtent šiai veiklai.