LOADING ...

P&O Ferries keltas - Spirit of Britain

Tai – vienas didžiausių ir naujausių keltų Europoje. Maža to, tai – vienas naujausių šios kompanijos laivų – kelionės juo pradėtis vykdyti tik nuo 2011 metų. Ypatingi architektūriniai sprendimai ir ilgametė šį keltą kūrusių specialistų patirtis leido sukurti ypač erdvų, net kelis tūkstančių keleivių ir perpus tiek talpinančių transporto priemonių, tačiau tuo pat metu ir elegantišką, stilingą keltą. Kuriant šią vandens transporto priemonę investuota ne vienas milijonas eurų bei tūkstančiai valandų darbo – visa tai tam,  kad galėtumėte keliauti  jaukia, saugiai, mėgautis puikia aplinka. 2000 keleivių ir 1059 automobilių – tiek vienu metu gali keliauti šiuo keltu. Įdomus faktas: jei šio kelto ilgį prilygintume aukščiui, jis būtų aukštesnis nei Big Benas. Ši įspūdinga detalė jūsų kelionei suteiks dar daugiau žavesio.


Keltas Spirit of Britain.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Techniniai duomenys:

  • Ilgis: 213 m
  • Greitis: 42 mazgai
  • Pastatymo metai ir vieta: Švedija, 2010 metai

Apgyvendinimas

Keleiviai yra apgyvendinami jaukiose kajutėse, kurios puikiai tiks bet kurio amžiaus žmogui.

Maitinimas

Norintys sočiai pavalgyti turėtų užsukti į šiame kelte veikiantį restoraną – jame didelis pasirinkimas įvairių patiekalų. Jei pageidaujate tik lengvai užkąsti, tai padaryti galėsite kelte veikiančioje kavinėje. Jame taip pat veikia ir baras, kuriame malonu leisti laiką. Pamiršti neliks ir įvairių grupių atstovai: jūsų vaikams yra sukurti specialūs patiekalai. Na, o mėsos nevartojantys žmonės, taip pat turės puikų pasirinkimą – kelte restorane rasite ne vieną vegetarišką patiekalą, o taip pat ir puikų dietinių patiekalų asortimentą, skirtą žmonėms, besirūpinantiems savo kūno linijomis.

Pramogos

Laikas tikrai neprailgs tuo atveju, jei užsuksite į kelte veikiančią parduotuvę. Čia rasite ne tik mielų pirkinių sau, bet ir puikių lauktuvių artimiesiems. Kelte veikiantis Wi fi ryšio internetas suteiks kur kas daugiau spalvų jūsų laisvo laiko praleidimui: likę kajutėje ar radę vietą laukimo salėje, turėsite daug puikių galimybių: dirbti, skaityti, žiūrėti filmus, nepraleisti karščiausių naujienų ar bendrauti su namie likusiais artimiausiais žmonėmis, draugais. Erdvūs deniai puikiai tinka tiems, kurie nenori leisti laiko uždaroje patalpoje. Taip pat rasite specialias zonas, skirtas rūkantiems asmenims  bei jūsų augintiniams.