LOADING ...

Polferries

Polferries – ekologiški ir draugiški aplinkai keltai

Polferries - didžiausias Lenkijos keltų operatorius, kurio laivai jungia Centrinę Europą su Skandinavija ir kiekvieną dieną plaukia maršrutais tarp Danijos, Švedijos ir Lenkijos.

Polferries logo.png


Kompanijos Polferries pagrindiniai maršrutai:

  • Kopenhagas – Świnoujscie;
  • Gdanskas – Nineshamnas;
  • Ystad – Świnoujscie;

Kompaniją įkūrė kita valstybės laivybos įmonė 1976 m sausio 31 d. Netrukus įmonė įsitvirtino kaip viena pirmaujančių paslaugų tiekėjų Šiaurės šalyse. Šiandien įmonę valdo „Baltic Shipping Co” korporacija. Švęsdami 40-ąjį jubiliejų kompanijos vadovai akcentavo pagrindines kompanijos vertybes:

  • Verslo partnerystė,
  • keleivių komforto užtikrinimas;
  • ir aplinkai draugiški sprendimai.

Visi įmonės laivai yra draugiški aplinkai. Polferries laikosi Jungtinių Tautų organizacijos (JTO) taisyklių bei rekomendacijų. Tarkim, kompanija pasirinko naudoti tik tokius degalus, kurie išsiskiria itin aukšta kokybe ir minimaliai mažu sieros indeksu. Milžiniški resursai skiriami drąstiškai gerinti elektros energijos tiekimą, o konkrečiau, mažinti jos eikvojimą.  

Poliferries operatorius valdo tris tviskančius prabanga ir komfortu keltus. Laivu Baltivia gali plaukti 250 keleivių, 80 sunkvežimių ir papildomai 30 lengvųjų automobilių. Keltas Mazovia talpina iki 1000 keleivių ir automobilius bei sunkvežimius. Keleiviai gali rasti daug patrauklių pramogų, įskaitant savitarnos ir elegantišus restoranus, gurmaniškus ir tradicinius gėrimus siūlančius barus, o taip pat jaukaus interjero kavos namus, drabužių ir kosmetikos parduotuves, vaikų žaidimų aikšteles. Jaukiose kajutėse įrengti plazminiai televizoriai, kurie neleis praleisti nei vienų sporto varžybų.

Kaip ir kitais keltais Wawel laivu galite keliauti mėgaudamiesi tradiciniais ir gurmaniškais patiekalais, kurie buvo pagaminti iš ekologinių produktų. Wawel laivu gali vienu metu plaukti iki 1000 keleivių. Laive svečiai kviečiami naudotis puikia konferencijų sale su visa reikiama įranga ir kitais patogumais.

Kompanija Polferries puoselėja draugiškus santykius su klientais. Operatorius siekia sukurti jaukią ir modernią aplinką, laivuose, o taip pat užtikrinti pilną paslaugų paketą. Įmonė įsitikinusi, kad svarbu ne tik pasiekti kelionės tikslą, tačiau ir maloniai praleisti kelionės laiką, o kitame krante turėti galimybę sudalyvauti ekskursijose, patogiai nuvykti iki viešbučio, vietiniu transportu ir k.t. Visą tai siūlo keleivių puikiai įvertintas keltų operatorius Polferies.