LOADING ...

Polferries keltas - Baltivia

Tai vienas iš dviejų keltų reguliariai plaukiančių maršrutu Kopenhaga – Świnoujscie ir Świnoujscie – Ystad. Šie maršrutai jungia Lenkijos, Danijos ir Švedijos krantus. Kompanijos „Polferries” laivai plaukia kiekvieną dieną, o kelionė trunka vos septynias valandas. Kvapą gniaužianti kelionė jūra padovanos daug malonių prisiminimų.


Keltas Baltivia.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Baltivia techninė informacija:

  • Ilgis: 147 m
  • Paskutinį kartą modernizuotas: 2002 m.
  • Keleiviai: 250

Apgyvendinimas

Kelte Baltivia yra dvivietės, trivietės ir keturvietės kajutės. Jose rasite puikų vonios kambarį, patogias lovas, televizorių ir kitus privalumus.

Taip pat laive yra 48 poilsio vietos, salone. Tad galėsite nieko netrukdomi ištiesti kojas, pasimėgauti užkandžiais ir paskaityti įdomią knygą ar žurnalą, komfortiškuose krėsluose. 

Maitinimas

Kelte Baltivia veikia puikūs restoranai ir barai, o taip pat net 110 vietų įrengta keleiviams atviro denio kavinėje.

Tik Polferries operatoriaus keltuose yra galimybė pasirinkti ekologiškus produktus. Žinoma, kad priėmus šį pasirinkimą bilieto kaina nežymiai padidėtų – vos 3 proc. Tačiau verta, nes galite dar bilietų rezervacijos metu iš pateikto ir nuolat atnaujinamo meniu pasirinkti savo mylimiausius patiekalus. Apie tokį poreikį informuokite bilietų rezervacijos metu.

Kelto bare siūlomas platus asortimentas gėrimų: įvairių rūšių vynai ir alus, bei kiti taurieji gėrimai. Bare yra milžiniškas televizorius, todėl nepraleisite nei vienų rungtynių ar svarbių debatų, įdomių laidų ar širdis virpinančių ir kraują kaitinančių filmų.  

Kelte esančioje kavinėje galite pasimėgauti kvapnia kava (galima rinktis iš įvairių kavos pupelių) ir arbata, bei užkandžiais. 

Pramogos

Kelte Baltivia tikrai nenuobuodžiausite. Keleiviai kviečiami išmėginti sėkmę prie lošimo automatų.

Kita vertus, kiekviena kelionė padovanoja mums įspūdžių ir prisiminimų, todėl norisi iš kelionės parsivežti suvenyrų, arba įsigyti namuose pamištus ir kelionei būtinus daiktus. Kelte veikia net kelios parduotuvės, kuriose rasite kvepalų, kosmetikos, alkoholio, tekstilės gaminių, saldumynų, žaislų. Čia rasite visus būtinus kelioniniam krepšio daiktus ar praktiškas dovanas.

Kelte Baltivia, esant geram orui, būtinai išeikite į atvirą denį. Jūros panorama, žuvėdrų klegesys, bangų muša į  laivo bortus, nepalieka abejingų. Kelionė jūra yra lyg Jūsų malonių įspūdžių ramaus poilsio garantas.