LOADING ...

Polferries keltas - Wawel

Kompanijos „Polferries” keltas Wawel jungia Švediją su Lenkija ir kas antrą dieną plaukia maršrutu Nineshamnas – Gdanskas. Kelionė keltu trunka 18 val., kurias galite praleisti linksmai pramogaudami ir leisdamiesi į nuotykių sūkurį.


Keltas Wawel.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Wawel techninė informacija:

  • Pastatytas: 1980 m.
  • Renovuotas: 1989/2004
  • Keleiviai: 1000
  • Automobiliai: 310 asmeniniai automobiliai ir 50 sunkvežimių.

Apgyvendinimas

Kelte Wawel įrengtos jaukios kajutės Jūsų ramiam poilsiui. Be standartinių patogumų, tokių kaip lova, erdvi vonia ir televizija yra bevielis Wi-fi interneto ryšys, mini baras ir kiti patogumai bei puiki jūros panorama pro langą. Leiskite sau pajusti tobulą harmoniją ir pasirinkite vieną iš dviviečių, triviečių ir erdvių, šeimyninių, keturviečių kajučių.

Taip pat galite pasirinkti vieną iš 136 vietų poilsio salone.

Laivas pritaikytas prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių.

Maitinimas

Kelte Wawel veikia net šeši puikūs restoranai ir kavinės. Laive keleiviai kviečiami į savitarnos restoraną, kuriame patiekiami tradiciniai Lenkijos ir Švedijos patiekalai. Taip pat kelte į atvirą denį kviečiami kelto svečiai, nes čia esančioje kavinėje galima paskanauti gaivų kokteilį, pasimėgauti rytine kava ir arbata bei pasigrožėti jaukia jūros panorama. Čia pat yra Grilio baras, kurio virtuvės šefai kaskart svečius nustebina naujais patiekalais.

Laivuose esančiuose baruose barmenai gali suplakti kokteilį pagal, bet kokius pageidavimus, o kavinėje siūloma paskanauti gurmaniškais užkandžiais, salotomis, sumuštiniais. Keleiviai turi galimybę patiekalus iš meniu pasirinkti dar bilietų rezervacijos metu. 

Pramogos

Kelte Wawel, apart, standartinių pramogų, tokių kaip restoranai, barai ir kavinės, yra konferencijų salė, kuria galite naudotis Jums patogiu metu. (Salėje rasite visą konferencijų įrangą (Projektorių, DVD grotuvą, ekraną, akumuliatorinį mikrofoną). Taip pat keleiviai kviečiami pašokti iki ryto, kelte veikiančioje, diskotekoje arba išmėginti laimę Kazino, prie „Black Jack" stalo ir lošimo automatų.

Kelte veikia puikios parduotuvės. Jose platus asortimentas kvepalų, kosmetikos, žaislų, alkoholio ar, tiesiog, namie pamirštų, tačiau kelionei būtinų daiktų.

Keliaudami jūra nepraleiskite progos pasimėgauti tyla ir pasigrožėti jūros vaizdu, palydėti arba pasitikti saulę arba pasiklausyti jūros ošimo, po žvaigždėtu dangumi.