LOADING ...

Scandlines keltas - Berlin

Kompanijos Scandlines filosofija paremta siekiu užtikrinti pačias kokybiškiausias paslaugas klientams, kokias tik įmanoma. Šių vertybių simboliu tapo keltas Berlin, kuris kiekvieną dieną, net keliolika kartų, plaukia maršrutu Rostokas – Gedser. Kelionė trunka vos 1val. 45 min. Dėka Skandlines ambicingos aplinkosaugos strategijos naujasis keltas priklauso hibridiniems keltams, kurie jungia tradicinį dyzeliną su akumuliaoriaus galia ir taip užtikrinama mažesnė žala gamtai.


Keltas Berlin.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Berlin techninė informacija

  • Pastatymo (paskutinio modernizavimo) metai: 2016 m.
  • Greitis: 21 kn
  • Keleiviai: 1,300

Maitinimas

Kelte Berlin yra gausu restoranų ir kavinių. Laive paruoštas gausus pramogų ir patiekalų pasirinkimas šeimoms su mažais vaikais. Visą parą veikiančiame „Food ekspess” restorane rasite ne tik jaukią aplinką, tačiau ir greitą aptarnavimą. Mes žinome, kad mažieji keliautojai gali būti nekantrūs, todėl užtikriname, jos Jums nereiks ilgai laukti aptarnavimo.

Skanių ir sveikų užkandžių galite įsigyti „Good to Go” restorane, o restorano „Bufete” rasite patiekalus, kurių kaina bus įskaičiuota į bilieto kainą. Tad čia galėsite ramiai papietauti, papusryčiauti ar pavakarieniauti.

Kelte Berlin yra net kelios kavinės, kuriose galėsite paskanauti kavos ir arbatos, bei sveikuoliškų užkandžių.

Pramogos

Kelte Berlin yra  daug pramogų, skirtų šeimoms su mažais vaikais. Laive yra vaikų žaidimų kambarys, vaiko ir mamos kambarys, atvirame denyje įrengtos poilsio vietos, kuriose galėsite maloniai, šildant saulei, papietauti ar pažaisti stalo žaidimus. Taip pat, kelte yra visų vaikų džiaugsmas - parduotuvės. Parduotuvėse dirba malonus ir visuomet pagelbėti pasirengęs personalas. Kelte rasite platų asortimentą kosmetikos, užkandžių, malonaus skonio vyno įvairių rūšių, kvepalų. Todėl galėsite įsigyti drabužių, dovanų, suvenyrų, CD video ar tradicinių daniškų produktų ir dar sutaupyti.

Kompanija Scandlines žino, kokią atsakomybę nešame darbe. Todėl, tam, jog bet kuriuo Jums reikiamu metu, galėtumėte pabaigti projektus ar surengti vaizdo konferenciją, kelte Berlin įrengta konferencijų salę. Joje vienu metu gali dirbti keturiolika keleivių. Konferencijų kambaryje rasite visą konferencijoms reikiamą įrangą (mikrafonas, TV ekranas, DVD ir k.t.)

Pritaikymas prie neįgaliųjų

Keltas Berlin yra pritaikytas prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių. Laivo erdvės ir praėjimai. Pritaikyti prie standartinių neįgaliojo vežimėlio išmatavimų. Tereikia apie specialiuosius poreikius pranešti bilietų rezervacijos metu.