LOADING ...

Scandlines keltas - Deutschland

Bendrovės Scandlines keltas Deutschland kiekvieną dieną plaukia maršrutu Putgardenas – Rodbis (org. Puttgarden-Rødby). Kelionė šiuo šiuolaikišku ir patogiu laivu trunka beveik valandą, kurią galite praleisti linksmai pramogaudami arba mėgaudamiesi gurmaniškais patiekalais.


Keltas Deutschland.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Deutschland techninė informacija:

  • Pastatymo metai/ rekonstrukcijos metai: 1997/2003
  • Tonažas: 15,187
  • Greitis: 5 kn
  • Automobiliai:  364
  • Keleiviai: 1,200

Maitinimas

Kelto Deutschland keleiviai kviečiami į keturis restoranus, kuriuose kainos, patiekalų įvairovė ir maitinimo įstaigų darbo laikas atitiks visus įmanomus poreikius:

  • Kainos kelto Deutschland restoranuose svyruoja nuo 1,75 Eur. iki komplektų (pusryčių, pietų, pavakarių ar vakarienės) kainuojančių po 17,44 Eur. Taip pat keleiviai kviečiami pasinaudoti akcijomis ir specialiais pasiūlymais. Tarkim, „viskas įskaičiuota koncepcija” (anl. „all inclusive buffet concept”). Yra papildomų salygų, apie jas reiktų klausti tuo metu, kuriuo rezervuosite kelionei bilietus.
  • Laivo Deutschland restoranų darbo laikas yra įvairus. Savitarnos restoranas dirba visą parą, tuo tarpu kitos kavinės, barai ir restoranai dirba apytiksliai nuo 00 val. 22.15 val. Kiekvienu atveju reiktų žiūrėti individualų grafiką.
  • Kelto restoranuose siūlomi pusryčių, pietų ir vakarienės meniu. Juose rasite žuvies, pieno, mėsos ir daržovių patiekalų, o taip pat paruoštus patiekalus specialiai vegetarams arba alergiją turintiems žmonėms.
  • Vaikai iki trijų metų restoranuose valgo nemokamai.

Pramogos

Kelionė jūra keltu Deutschland yra geriausia proga sutaupyti. Juk čia, išvykus iš uosto, atsidaro parduotuvės, kuriose galima įsigyti prekių (be muito). Juolab, prekių pasirinkimas milžiniškas. Ar norite kvepalų, kosmetikos, ieškote dovanų ar kelionei būtinų daiktų, žaislų, suvenyrų, tauriųjų gėrimų, užkandžių? – viskas po vienu stogu.

Kelto Deutschland keleiviai kviečiami pamėginti laimę prie lošimo automatų, kazino, arba linksmai ir su gera adrenalino doze praleisti laiką stebint sporto varžybas per didelį TV ekraną. Norintiems puikaus laiko gryname ore, laivo atvirame denyje įrengtos poilsio zonos. Čia maloni vieta pasimėgauti kokteiliu, kava ar arbata, o taip pat surengti komandinius žaidimus.

Laive Deutschland veikia konferencijų salė. Todėl jeigu nuspręsite pabaigti projektus galėsite naudotis visa vaizdo ir garso konferencijai reikalinga įranga (DVD, ekranas, mikrofonas, bevielis Wi-fi interneto ryšys).

Laivas Deutschland, neabejotinai, padovanos daug puikių ir įsimintinų kelionės akimirkų.