LOADING ...

Scandlines keltas - Hamlet

Kompanijos Scandlines keltas Hamlet jungia Daniją su Švedijos krantais ir kiekvieną dieną plaukia maršrutu Helsingoras – Helsingborgas. Kelionė trunka mažiau valandą, kurią galite praleisti linksmai pramogaudami.


Keltas Hamlet.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Hamlet techninė informacija:

  • Pastatymo metai: 1997
  • Tonažas: 10,067
  • Greitis: 5 kn
  • Automobiliai: 1,171
  • Keleiviai: 1,000

Maitinimas

Kelto Hamlet bilietų rezervacijos metu galite pasirinkti puikius restorano FoodXpress (šis restoranas veikia visą parą) patiekalus iš meniu. Šefai rekomenduoja pusryčių, sumuštinių, pietų, vakarienė ir karštų patiekalų meniu. Kelte Hamlet galite pasirinkti tarp elegantiško restorano ir greitų užkandžių bufeto. Kad ir kokį sprendimą priimsite čia rasite patiekalų, kurie maloniai nustebins bet kokio skonio savininką, o taip pat yra patiekalų skirtų įvairioms biudžeto galimybėms. Restoranuose galėsite pasirinkti tarp gurmaniškų patiekalų ir tradicinių Danijos bei Švedijos valgių.

Laivo Hamlet kavinėje siūloma paragauti arbatos, kavos, vaisvandenių ir įvairių užkandžių, salotų.

Kelto Hamlet atvirame denyje galite mėgautis baruose siūlomais vynais, alumi ir kitais gėrimais, o taip pat jaukiai užkandžiauti mėgaujantis jūros ir profesionalaus laivo personalo garantuojama idile.

Pramogos

Kelte Hamlet yra pramogų įvairaus amžiaus ir pomėgių keleiviams. Laive įrengtos poilsio zonos, kuriose galite ramiai pasimėgauti jūros panorama ir paskaityti įdomią knygą arba žurnalą. Galite atsipalaiduoti, linksmai šildant saulutei, atvirame denyje.

Laivo žaidimų aikštelėje puikiai jaučiasi mažieji keliautojai ir jų tėveliai. Čia galima žaisti įvairiausius žaidimus, bei suburti komandas, komandinėms varžyboms. Kelte yra vaiko ir mamos kambarys, vaiko pervystymo kambarys.

Vyresni keliautojai gali linksmai praleisti laiką ir išmėginti fortūnos sėkmę prie žaidimo automatų arba, laive, esančioje parduotuvėse. Jose rasite milžinišką asortimentą alkoholinių gėrimų, užkandžių, tekstilės gaminių, žaislų ar suvenyrų. Ir visa tai ne tik pigiau, tačiau galima įsigyti kelionei būtinų daiktų arba suvenyrų pigiau dėl nuolat vykdomų akcijų ir nuolaidų sistemų.

Kelte veikia konferencijų salė su visa konferencijai reikalinga technika, todėl Jums nereiks nerimauti dėl nespėtų pabaigti projektų.

Taip pat kelte Hamletas yra papildomų patogumų, tokių kaip bankomatas, valiutos keitykla ir k.t.