LOADING ...

Scandlines keltas - Tycho Brahe

Keltas Tycho Brahe kiekvieną dieną plaukia maršrutu Helsingoras – Helsingborgas. Kompanijos Scandlines keltas yra vienas iš dviejų plaukiančių šiuo maršrutu ir jungiančių Daniją su Švediją. Kelionė trunka vos apie valandą. Tai šiuolaikinio ir spalvingo dizaino laivas.


Keltas Tycho Brahe.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Tycho Brahe techninė informacija:

  • Pastatymo metai/ rekonstrukcijos metai: 1991
  • Tonažas: 11,148
  • Greitis: 5 kn
  • Automobiliai:  240
  • Keleiviai: 1,250

Maitinimas

Kelte Tycho Brahe yra net keturi šaunūs restoranai, kavinės ir barai. Juose galėsite ne tik pasimėgauti gurmanišku maistu, plačiu gėrimų asortimentu ir kava, tačiau ir, įsigijus visos  dienos bilietą, galėsite pasinaudoti įvairiomis nuolaidomis ir akcijomis, bei specialiais pasiūlymais.

Nuolaidų sistema „Cashback” galioja ne tik kelte, tačiau ir ekskursijoms, bei kai kuriems lankytiniems objektams, Danijoje. Yra papildų sąlygų, todėl apie visą pasiūlymą reikia klausti bilietų rezervacijos metu.

Pramogos

Kelte Tycho Brahe yra didelis pramogų pasirinkimas. Norintiems mesti iššūkį fortūnai įrengti lošimo automatai, o šeimoms su mažais vaikais - žaidimo erdvės.

Laive veikia didelis krautuvių skaičius. Jose be vargo rasite ir malonus personalas padės išsirinkti mielų suvenyrų namiškiams, o taip pat žaislų, gėrimų, užkandžių, drabužių, kosmetikos priemonių ar net parfumerijos.

Kelte Tycho Brahe veikia konferencijų salė. Nuo šiol Jums nereiks skubėti atliktų visus projektus, nes viskuo ko reikia produktyviam darbui, keleiviai galės naudotis kelionės metu. Konferencijų salėje yra DVD ir video leistuvas, ekranas, mikrofonas.

Specialūs pasiūlymai

Kelte Tycho Brahe yra gausu specialių pasiūlymų keleiviams. Vienas iš tokių – Mini pertraukos bilietas (angl. Mini-Break ticket). Kompanija Scandlines žino kokios gyvybiškai svarbios tampa kelios atostogų dienos. Todėl siūlo trumpą kelionę į Daniją ir Švediją. Nesvarbu ar vykstate su šeima, draugais, individualiai, kolegomis ar romantiška antrąja puse, trumpa ir nebrangi kelionė taps puikaus poilsio garantu. Pasinaudojus šiuo pasiūlymu sutaupysite 20 proc. bilietų vertės į abi puses. Nereikia iš ankstinio bilietų užsakymo, o pasiekus kelionės tikslą galėsite su didele nuolaida dalyvauti ekskursijose.

Galite užsisakyti bilietą internetu be jokių priemokų. Tačiau jeigu perkate bilietą telefonu į „Scandlines Service Center” bus taikomas administracinis mokestis - 7 EUR.