LOADING ...

Smyril line

Smyril line – populiariausios Šiaurės Atlanto vandenyno keltų linijos
Smyril line kompanija – tai trys populiariausios keltų linijos, Šiaurės Atlanto vandenyne. Keltų operatoriaus laivas Norona jungia Danijos krantus, Farerų salas ir Islandiją. Tai patogiausias susisiekimo būdas tarp žemyninės Europos ir Šiaurės Atlanto salų.

vcgfdddddddddddd.png


Svarbiausios Smyril line keltų linijos:

  • Seydisfjordur – Hirtshalsas;
  • Seydisfjordur – Torshavn;
  • Torshavn – Hirtshalsas.

Smyril line buvo įkurta 1982 m. Per kiek daugiau nei trisdešimt metų įmonė tapo tarptautine kompanija. Šiandien, ji turi biurus Farerų salose, Islandijoje, Vokietijoje ir Danijoje. Be to Smyril line įmonė yra vienas populiariausių kelionių agentūrų Europoje partneris. Tai gerai žinomas ir patikimas keltų operatorius siejantis žemyninę Europą su Šiaurės Atlanto salomis. Kompanijos tikslas – užtikrinti aukščiausios kokybės standartus atitinkančius keleivių ir krovinių pervežimo paslaugas.
Siekiant įgyvendinti šį tikslą nuolat atnaujinamas kompanijos Smyril line keltas Norona. Šiandien, juo vienu metu gali plaukti beveik 1,5 tūkstančio keleivių ir įgula. Laive įrengti net keli restoranai, kavinės ir puikios poilsio galimybės. Keleiviai čia gali pasimėgauti SPA centru, Fitneso sale, sauna, baseinu. Laive yra patogios kajutės, kino teatras, išskirtinės parduotuvės, atskiros erdvės vaikams ir jaunuoliams. Vakarais keltą drebina vakaro programos ir gyvo garso koncertai. Kelte Norona veikia bevielis Wi-fi interneto ryšys. Laivas pritaikytas prie judėjo negalią turinčių žmonių poreikių.

Kompanija Smyril line rūpinasi ne tik malonia kelione jūra, tačiau ir pilnu paslaugų paketu, kurį keleiviai gauna jau atvykę į kelionės tikslą. Kruizai nesibaigia išlipus į krantą, nes prie terminalų keleivius sutinka Smyril line autobusai. Farerų salose ir Islandijoje organizuojami ekskursijų turai. Norėdami užtikrinti aukščiausią keleiviams galimą suteikti komfortą, kompanija nuolat organizuoja įvairias ir lanksčias nuolaidų sistemas, akcijas.

2015 sausio mėn. keltų operatorius Smyril line perrėmė visą krovinių vežimo veiklą Islandijoje ir Farerų salose iš „Blue water” kompanijos. Akivaizdu, kad tai rodytų didelius reikalavimus keliamus įmonei, ir dar didesnį šio verslo segmento pasitikėjimą. Ne veltui, juk kompanija siekia betarpiško bendradarbiavimo tarp keleivių, uostų, turizmo informacijos centrų ir Smyril line profesionalios komandos.