LOADING ...

Smyril line keltas - Norona

Jeigu galvosime apie varginančių skrydžių alternatyvas, tuomet kompanijos Smyril Line keltas Norona lieka vienintelis būdas patogiai ir jaukiai pasiekti Farerų salas, o taip pat jis jungia Danijos ir Islandijos krantus. Kelis kartus į savaitę keltas plaukia maršrutu Hirtshals – Seydisfjordur, sustodamas Farerų salose. Tikslius atvykimo ir išvykimo laikus reikia stebėti keltų tvarkaraštyje. 


Keltas Norona.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Norrona techninė informacija:

• Pastatymo metai: 2003
• Kajutės: 318 (1012 miegamosios vietos)
• Keleiviai: 1482
• Įgula: 118
• Automobiliai: 800 arba sunkvežimiai 130


Apgyvendinimas

Kelte Norrona kajutės skirstomos į kelias kategorijas. „Suite” kategorijos kajutė yra ta, kurioje viskas įmanoma. Čia daug vietos ir komforto. Tai kajutė, kurioje rasite poilsio kambarį su plokščiaekraniu TV, vieną miegamojo kambarį, didelį vonios kambarį, mini barus, nemokamą bevielį Wi-fi interneto ryšį, ir kitus patogumus.
Kelte Norrona yra įrengtos specialios kajutės neįgaliesiems. Taip pat laive yra dvivietės ir vienvietės kajutės ir bendros poilsio kajutės. Nepaisant to kurią kategoriją kajučių pasirinksite į jų kainą bus įskaičiuoti pietūs ir papildomos paslaugos. Taip galėsite nemažai sutaupyti.

Maitinimas

Kelte Norrona keleivių laukia įrengtos penkios maitinimo įstaigos:

• Kelto bufete rasite švedišką stalą ne tik su įprastais patiekalais, tačiau ir skirtais vegetarams, o taip pat be gliutemino ir laktozės, su alergija kovojantiems žmonėms. Gėrimus čia galite pasirinkti iš vynų ir gėrimų meniu.
• „Steakhouse” – populiari vieta keleivių tarpe dėl skanių kepsnių ir jaukios atmosferos. Meniu neapsiriboja tik skaniausiais kepsniais, tačiau turi didelį salotų baro asortimentą, bei sriubų, skanėstų. Keleiviai vertina draugišką personalą ir greitą aptarnavimą.
• „Naust” bare nuolat vyksta koncertai ir puikios vakaro programos.
• Pasimėgaukite gėrimu ir jaukia aplinka, terasoje, esančiame „SkyBar” bare.
• Saga Café – tai vieta skanių sumuštinių ir desertų degustacijai, ramiam pokalbiui su šeima arba puikiam kavos ir arbatos puodeliu su įdomia knyga ar žurnalu rankose.

Pramogos

Kelte Norrona yra daug pramogų. Visuomet norisi jas išmėginti visas, o tai padaryti tikrai verta. Būtinai su šeima apsilankykite saunos, Fitnero salės, SPA ir baseinų komplekse. Čia atsipalaiduosite, visus rūpesčius paliksite krante, o patys galėsite pasinerti į puikią pramogų kelionę.
Kelte veikia lauko futbolas, tačiau mažuosius keliautojus traukia vaikų žaidimų kambarys. Čia vaikai gali susitikti savo bendraamžius ir žaisti valandų valandas. Tuo tarpu jaunuoliams įrengtos video žaidimų erdvės.
Kelte Norrona veikia kino teatras, nemokamas bevielis Wi-fi interneto ryšys.