LOADING ...

St. Petersburg Line

St. Peter Line – 1000 kruizų per metus

St. Peter line kompanija yra viena didžiausių Sankt Peterburgo keltų operatorių. Kompanijai priklauso pirmos klasės kruiziniai laivai – Princess Maria ir Princess Anastacia. Jie jungia Skandinavijos ir Baltijos šalis su Rusijos Federacija.

St. PetersLine.jpg


Svarbiausios kompanijos St. Peter line kryptys:

  • Helsinkis – Sankt Peterburgas;
  • Stokholmas – Sankt Peterburgas;
  • Sankt Peterburgas – Talinas;
  • Talinas – Stokholmas;
  • Helsinkis – Stokholmas.

St. Peter line – 2010 metais įkurta krovinių ir keleivių pervežimo kompanija, kuri jungia keturias valstybes. Įmonė strategiškai orientuojama į komforto keleiviams užtikrinimą. Visais maršrutais plaukiantys keltai yra lyg pramogų ir paslaugų kompleksai, kuriuose kiekvieną vakarą organizuojamos šou programos ir beprotiški vakarėliai.

Keltuose keleivių laukia kosmetikos ir parfumerijos parduotuvės ir vaikų žaidimų kambariai. Kruizuose itin populiari vakaro pramoga – saulės palydėjimas į jūrą. Tačiau net ir esant blogam orui kelionė prabėga kaip viena akimirka. Laivuose įrengtos prabangios kajutės, puikus SPA centras (su baseinu, saunomis ir profesionalų atliekamais masažais), kino salės, konferencijų salės. Tai itin populiarios pramogos, – keltuose, plaukiančiuose maršrutu Helsinkis – Sankt Peterburgas. St. Peter line yra vienintelė kompanija, siūlanti unikalią galimybę – laivo kazino, kurio pelnas skiriamas labdarai. Taip pat laivuose yra gausu puikių restoranų ir barų.

Kompanija St. Peter line investuoja milžiniškus išteklius į švarios ir draugiškos gamtai aplinkos palaikymą (naudoja ekologiškesnį kurą - jūrinis dyzelinas, kurio sieros kiekis ne didesnis kaip 0,1%). Visi įmonės laivai pritaikyti prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių, o taip pat St. Peter line sukūrė lanksčias nuolaidų sistemas senjorams, bei veteranams.

Kompanija siūlo akcijas šeimoms su mažais vaikais. Įmonė sukūrė labdaros programą „Visas pasaulis – dovana vaikams”.  Keltų operatorius siekia, kad kiekvienas vaikas atrastų naujus horizontus, nepriklausomai nuo gyvenime susiklosčiusių aplinkybių.

Visas šias kompanijos pastangas įvertino keleiviai, nes St. Peter line operatorių ir du jo pirmos klasės laivus – Princess Maria ir Princess Anastacia - per metus, pasirenka ir plaukia net tūkstantis kruizų ( o tai yra kiek mažiau nei trys kruizai per dieną).