LOADING ...

Stena Line

Stena line – plačiausias keltų tinklas Europoje

Stena line – net devyniolika keltų linijų, kurios jungia Didžiąją Britaniją, Skandinaviją bei Baltijos šalis. Kompanijos keltai reguliariai vyksta į ir iš Vokietijos, Švedijos, Latvijos, Lenkijos, Anglijos, Airijos, Norvegijos, Danijos, Olandijos, Prancūzijos.

500px-Stena_line_logo.svg.png


Svarbiausios Stena line keltų linijos:

  • Gdynia – Karlskrona
  • Zasnicas – Treleborgas
  • Kylis – Geterborgas
  • Frederikshavnas - Oslas
  • Ventspilis – Nynashamnas
  • Ventspilis – Travemiundė
  • Belfast – Liverpulis
  • Rosleras – Šerburgas
  • Dublino uostas – Holihedas

Stena line Group – viena didžiausio, Europoje, keltų linijų tinklo operatorė. Krovinių ir keleivių vežimo kompanija jungia net aštuonias šalis ir daugiau nei 5700 darbuotojų. Trisdešimt penki keltai nuolat juda maršrutais tarp tokių svarbių Europos regionų, kaip Didžioji Britanija, Skandinavija, centrinė Europa ir Baltijos šalys.

Įmonė strategiškai orientuojama į inovacijas. Visais maršrutais plaukia modernūs keltai, kuriuose galima pailsėti, išsimiegoti arba pasimėgauti tokiomis pramogomis, kaip: nemokamas kino teatras, restoranai, kuriose patiekiami įvairų pasaulio šalių patiekalai, baras, SPA centras, visą parą veikianti šokių salė, jaunuolių video žaidimų erdvė. Taip pat yra galimybė įsigyti suvenyrų, kvepalų, kosmetikos ar kitų prekių ir sutaupyti iki penkiasdešimt procentų pirkinių vertės.

Mažieji šeimos nariai džiaugiasi milžiniška žaidimų aikštele. Šeimų erdvėse nuolat vyksta įvairūs vaidinimai ir renginiai, o norintys padirbėti arba nuolat stebėti planetos aktualijas – gali naudotis nemokamu bevieliu Wi-fi interneto ryšiu, kuris veikia visuose laivuose.

Kelionė jūra garantuoja nepakartojamus pojūčius dėl galimybės palydėti arba sutikti saulę atvirame denyje, bei pasigrožėti užburiančia Baltijos jūra. Tai itin populiari pramoga kelte, kuris plaukia maršrutu Ventspilis – Nineshamnas ir Liepoja – Travemundė.

Stena line siekia, kad keleivių kelionė pranoktų jų lūkesčius – jie ne tik nuvyktų į savo kelionės tikslą, tačiau ir pailsėtų, patirtų puikių įspūdžių, o kelionės metu galėtų pasirinkti iš įvairių pramogų. Aukščiausią kokybę už prieinamą kainą įvertino keleiviai, o stabilią aplinką – darbuotojai, kurie nuo 2006 metų jau pateikė 1 500 inovacijų plėtros idėjų. Kompanija nuolat svarsto visas pateiktas idėjas ir pritaiko geriausius sumanymus. Tokiu būdu pavyksta užtikrinti nepriekaištingą paslaugų kokybę.