LOADING ...

Stena Line keltas - Ask

Kompanijos Stena line keltas Ask jungia Latviją su Vokietija ir kiekvieną savaitę plaukia maršrutu Ventspilis – Travemunde. Per parą laivas perplaukia Baltijos jūrą ir prisišvartuoja prie Vokietijos krantų. Tikslius išvykimo ir atvykimo laikus žiūrėkite keltų tvarkaraštyje.


Keltas Ask.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Ask techninė informacija:

  • Pastatymo metai: 1982​
  • Tipas: A
  • Keleivių vietų skaičius: 186
  • Automobilių talpa: 60
  • Ilgis: 171 m

Apgyvendinimas

Kelte „Ask” kajutės atitinka aukščiausius kokybei keliamus reikalavimus. Galite pasirinkti atskiras vietas dvivietėje arba keturvietėje kajutėje, o taip pat kajutę su vaizdu į atvirą jūrą arba kajutę, pritaikytą keleiviams plaukiantiems su naminiais gyvūnais.
Erdviose patalpose Jūs rasite visko ko reikia ramiam poilsiui – drabužių kabykla, televizorius, vonios kambarys, veidrodis, švari patalynė, rankšluosčiai.
Taip pat kelte yra patogios ir erdvios poilsio zonos, kuriose tikrai atgausite jėgas po varginančios kelionės. Iš viso laivu gali plaukti 186 keleiviai ir personalas. 

Maitinimas

Kelte „Ask” veikia savitarnos restoranas, kuriame keleiviams siūlomi nepakartojami Baltijos šalių tradiciniai patiekalai ir gėrimai. Restorane dirba profesionalūs virtuvės šefai, kurie kasdien paruošia naują meniu. Maitinimas - įtrauktas į bilieto kainą, todėl Jūs galėsite pasirinkti bet kokių patiekalų, neišleisdami nei cento.

Kelto atvirame denyje visą parą veikia baras, kuriame patyrę barmenai pagamins bet kokį Jūsų trokštamą kokteilį. Čia galėsite pasišnekučiuoti su smagia kompanija ar paskaityti knygą. Bare galėma pasimėgauti vyno taure ar kitais gaiviaisiais ir tauriaisiais gėrimai, o taip pat paragauti gurmaniškų užkandžių ir saldumynų.
Patyrusi komanda atvirame bare ruošia pačią skaniausią kavą ir arbatą Jūsų tobulam rytui.

Pramogos

Keltas „Ask”, tai laivas, kuriuo galima didžiuotis. Šeimos mažiausieji vaikų žaidimų kambaryje galės žaisti, piešti, žiūrėti animacinius filmukus, lipdyti, kurti vaidinimus. Jiems kelionė neprailgs, nes yra visos galimybės atsiskleisti kūrybiniams gabumams.
Šeimos vyresnieji galės paskaityti knygą ar žurnalą atvirame denyje, o taip pat drauge su visa šeima pasimėgauti besileidžiančia saule ir geru oru.
Norintys apsipirkti galės apsilankyti parduotuvėje, kurioje apstu ne tik suvenyrų ir kosmetikos priemonių, tačiau ir kelionei būtinų daiktų.
Kelte yra milžiniškas TV ekranas. Tad nepraleiskite galimybės ramiai, nieko netrukdomai, pasižiūrėti kino filmą ar sporto varžybas.
Ramybės ir tylios vietos ieškantys gali pailsėti ložėje. Laikas joje, ragaujant gurmaniškus patiekalus ar skaitant mėgstamą knygą prabėgs kaip akimirka.
Norintys praleisti laiką praktiškai, laive galės naudotis nemokamu Wi-fi interneto ryšiu ir tokiu būdu atlikti visus būtinus darbus.