LOADING ...

Stena Line keltas - Mecklenburg - Vorpommern

Komapnijos Stena line keltas Mecklenburg – Vorpommern jungia Vokietiją su Švedija ir kas antrą dieną plaukia maršrutu Rostokas – Treleborgas. Kelionė trunka vos septynias valandas, per kurias galite ramiai pailsėti, papramogauti ir atgauti jėgas. Tikslius išvykimo ir atvykimo laikus žiūrėkite keltų tvarkaraštyje.


Keltas Mecklenburg - Vorpommern.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Mecklenburg – Vorpommern techninė informacija:

  • Laivo tipas: B
  • Laivo ilgis: 199
  • Pagamintas: 1998
  • Talpinamų mašinų: 500
  • Talpinamų žmonių: 600

Apgyvendinimas

Keltu Mecklenburg – Vorpommern vienu metu patogiai gali keliauti šeši šimtai keleivių ir jiems visuomet pasirengusi padėti įgula. Kelte galite rinktis erdves dvivietes kajutes ir poilsio zonas. Kajutėse rasite visko ko reikia ramiam poilsiui – patogios lovos, televizorius, drabužių kabyklos, mini baras.

Laivu galite plaukti drauge su savo augintiniais.

Maitinimas

Kelte Mecklenburg – Vorpommern veikia net keli įspūdingi restoranai ir barai. Kaskart atnaujinamas meniu, pateikiama delikatesų ir gurmanų puikiai įvertintų patiekalų pasiūlymai.

Po puikios vakarienės keleiviai kviečiami į barus. Čia jie gali pasigrožėti jūros vaizdu ir drauge su smagia kompanija paragauti vyno, alaus ar kitų gėrimų, o taip pat pasivaišinti kava ir arbata. Baruose visuomet pateikiami užkandžiai, kurie lyg vainikuoja tobulą skonių ir pojūčių harmoniją. 

Pramogos

Keliaukite su visu pasauliu naudodami kelte Mecklenburg – Vorpommern esantį bevielį Wi-fi interneto ryšį.

Laive yra puikus vaikų žaidimų kambarys, kuriame mažieji galės žaisti, piešti, lipdyti ar žiūrėti animacinius filmus.

Kelte Mecklenburg – Vorpommern veikia parduotuvės, kuriose rasite suvenyrų, alkocholio, kosmetikos, skanėstų ir kitų prekių, kainuojančių bent keturiasdešimt procentų pigiau nei sausumoje.

Nepraleiskite progos pasižiūrėti kino filmą ar sporto varžybas miližiniškame TV ekrane, o taip pat išeiti į atvirą denį ir pasitikti arba palydėti saulę, bei pasimėgauti jūros vaizdu. 

Kelionės su augintiniais

Keltu Mecklenburg – Vorpommern galite plaukti su savo augintiniais. Niekuomet dar nebuvo taip paprasta keliauti su mūsų maižaisiais numylėtiniais.Tereikia apie keturkojį pranešti bilietų rezervacijos metu ir pasirūpinti valstybės į kurią vykstama reikalaujamais dokumentais. 

Pritaikymas neįgaliesiems

Keltas Mecklenburg – Vorpommern yra pritaikytas prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių. Tereikia apie specialiuosius poreikius pranešti bilietų rezervacijos metu.