LOADING ...

Stena Line keltas - Sassnitz

Stena line kompanijos keltas Sassnitz jungia Vokietiją su Švedija ir septynias dienas per savaitę plaukia maršrutu Zasnicas – Treleborgas. Vos per keturias valandas keltas pasiekia kitą Baltijos jūros krantą. Tikslius išvykimo ir atvykimo laikus žiūrėkite keltų tvarkaraštyje.


Keltas Sassnitz.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Sassnitz techninė informacija

  • Laivo tipas: B
  • Laivo ilgis: 171,5 m
  • Pagamintas: 1989
  • Talpinamų mašinų: 220
  • Talpinamų žmonių: 900

Maitinimas

Kelte Sassnitz veikia restoranas, kurio virtuvėje dirbanti komanda kiekvieną dieną sugeba nustebinti keleivius gurmaniškais patiekalais. Restorane švediško tipo stalas visuomet apkrautas puikiais patiekalais. Čia galėsite pasimėgauti tradiciniais valgiais.

Taip pat restorane turėsite galimybę atsigaivinti kava, arbata ar tauriaisiais, gaiviaisiais gėrimais bei paragauti įvairių užkandžių.

Pramogos

Nors kelionė šiuo keltu trunka vos keturias valandas, šis laikas tikrai neprailgsta. Laivu gali plaukti devyni šimtai žmonių ir visi ras sau patinkančią veiklą.

Kelte Sassnitz, esančiose parduotuvėse, galima išrikti suvenyrų, įsigyti alkoholinių gėrimų, kosmetikos ar kitų reikiamų prekių.  Parduotuvėse dirbantis malonus personalas, visuomet pasirengęs pagelbėti.

Kelte yra kino teatras, kuriame rodomi naujausi kino filmai Jūsų įsimintiniems įspūdžiams.

Tačiau jeigu norite praleisti laiką produktyviai – laive įrengta konferencijų su visa konferencijai reikalinga įranga salė. Joje galėsite ne tik rengti vaizdo konferencijas, tačiau ir naudotis visiškai nemokamu bevieliu Wi-fi interneto ryšiu. Vienu metu sale naudotis gali iki dvidešimt šešių asmenų.

Vaikai laukiami žaismingame žaidimų kambaryje, kuriame jie gali piešti, žaisti, statyti, lipdyti, žiūrėti animacinius filmus.  

Taip pat, esant geram orui, keleiviai yra kviečiami įkvėpti jūros oro ir pasigrožėti Baltijos jūros vaizdu bei bangų muša. Visa tai sukurta tam, kad kelionė jūra atgaivintų.

Augintiniai

Keltu Sassnitz galite keliauti drauge su savo aungintiniais. Tereikia apie tai pranešti bilietų rezervacijos metu, o taip pat rekomenduojame susipažinti su kelionės su gyvūnais taisyklėmis ir nepamiršti gyvūno dokumentų. 

Pritaikymas neįgaliesiems

Keltas Sassnitz yra pritaikytas prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių. Kelto praėjimai, liftai ir visa infrastruktūra pritaikyta prie standartinio neįgaliųjų vežimėlio išmatavimų. Rezervuojant bilietus reiktų pranešti apie specialiuosius poreikius.