LOADING ...

Stena Line keltas - Scottish Viking

Kompanijos Stena line keltas Scottish Viking jungia Latviją su Švedija ir kiekvieną dieną plaukia maršrutu Ventspilis – Nineshamnas. Keltas išplaukia iš uosto vakare , o ryte jau prisišvartuoja kitame, Baltijos jūros, krante. Tikslius išvykimo ir atvykimo laikus žiūrėkite keltų tvarkaraštyje.


Keltas Scottish Viking.JPG
Visi šio laivo maršrutai:

Scottish Viking techninė informacija:

  • Pastatymo metai: 2009 ​
  • Tipas: Tipas A
  • Keleivių vietų skaičius: 830
  • Automobilių talpa: 200
  • Krovinių talpa: 2300 l/m
  • Ilgis: 186 m

 


Apgyvendinimas

Kelte Scottish Viking įrengtos erdvios kajutės su dušu ir tualetu. Kiekvienas keleivis gali pasirinkti labiausiai jo poreikius atitinkančias kajutes: dvivietes ar šeimynines keturvietes, išorines kajutes, erdves vidines kajutes, ekonominės klasės. Yra  specialiai įrengtos kajutės neįgaliesiems. Visose kajutėse yra veidrodžiai, drabužių kabykla, švari patalynė ir rankšluosčiai.

Kelte yra dvi patalpos su sėdimomis vietomis: atvira patalpa viešojoje zonoje ir, privati, uždara, patalpa ramiam poilsiui. Šiose patalpose patogiai ilsėtis gali 96  žmonės.

Maitinimas

Kelte Scottish Viking veikia savitarnos restoranas, kuriame keleiviai gali skaniai ir sočiai pavakarieniauti bei papusryčiauti. Kiekvienas keleivis galės pasirinkti patiekalus pagal savo skonį iš gausaus švediško stalo patiekalų asortimento, kurį kasdien ruošia patyrę virtuvės šefai.

Restorano patiekalų asortimentą sudaro užkandžiai, karšti patiekalai, desertai ir gaivieji gėrimai. Užsakant bilietus internetu, galima iš karto sumokėti už pusryčius ir vakarienę. Rezervuojant pusryčių bei vakarienės kompleksą galite sutaupyti 25 proc. sumos. Maitinimosi, šiame restorane. kainos užsakant internetu – 15 Eur. Užsisakant atskirai vakarienė kainuos 13 Eur., o pusryčiai - 7 Eur.

Pastaba: kainos gali kisti.

Norintiems atsigaivinti kelte veikia Viking baras. Jame patyrusių barmenų komanda siūlo platų gėrimų asortimentą. Galima atsigaivinti gaiviaisiais gėrimais, paragauti tauriųjų gėrimų ir paskanauti įvairių užkandžių bei saldumynų.

Pramogos

Keltas ne tik modernus ir patogus, tačiau ir kupinas staigmenų. Kiekvieno amžiaus ir pomėgių keleivis ras jį dominančią veiklą. Smagu pasigrožėti naktinės jūros vaizdu, palydėti saulę atvirame denyje arba ją sutikti (jeigu leidžia oro sąlygos).

Čia esantis didelis TV ekranas neleis praleisti nė vienų svarbių varžybų.

Kelte skaniausia kava ir nemokamas Wi-Fi – viskas ko reikia poilsiui ar darbų pabaigimui.

Kas nemėgsta staigmenų? Kelionę keltu primins smulkmenos ir suvenyrai iš dovanų parduotuvės. Čia galite įsigyti kvepalų, gėrimų, saldumynų bei suvenyrų. Jeigu pamiršote įsigyti kelionei būtinų daiktų – parduotuvėlėje rasite visko ko reikia.

Vaikai kelte taip pat nenuobodžiaus ir galės smagiai praleisti laiką vaikų žaidimų kambaryje. Jame yra viskas ko reikia atsiskleisti mažųjų fantazijai -  jie galės žaisti, piešti ar žiūrėti animacinius filmukus.

Pritaikymas neįgaliesiems

Keltas Scttish Viking yra pritaikytas prie neįgaliųjų poreikių. Kelte praėjimai, liftai atitinka standartinių neįgaliųjų vežimėlių išmatavimus. Taip pat kelte yra viešieji tualetai ir kajutės pritaikytos neįgaliesiems. Užsakant kelto bilietus būtina pažymėti, jog reikalingas bilietas keleiviui, kuris turi specialiųjų poreikių.