LOADING ...

Stena Line keltas - Skane

Stena line operatoriaus keltas Skane jungia Vokietiją su Švedija ir keturis kartus per savaitę plaukia maršrutu Rostokas – Treleborgas. Septynios valandos smagaus ir kokybiško poilsio kelte ir Jūs ryte išlipate kitame Baltijos jūros skalaujamame krante. Tikslius išvykimo ir atvykimo laikus žiūrėkite keltų tvarkaraštyje.


Keltas Stena Skane.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Skane techninė informacija

  • Laivo tipas: B
  • Laivo ilgis: 199
  • Pagamintas: 1998
  • Talpinamų mašinų: 500
  • Talpinamų žmonių: 600

Apgyvendinimas

Kelte Skane vienu metu plaukti gali net šeši šimtai keleivių. Kelte yra dvivietės, keturvietės ir liukso klasės kajutės. Visos kajutės labai erdvios, jose rasite patogias lovas, vonios kambarius, televizorius bei drabužių kabyklas.

Keltu Skane galima keliauti su augintiniais. Tiesiog apie tai reikia pranešti bilietų rezervacijos metu. 

Maitinimas

Kelte Skane veikia savitarnos restoranas ir barai. Pasimėgaukite gurmaniškais patiekalais, kuriuos ruošia patyrę virtuvės šefai ir profesionali virtuvės darbuotojų komanda. Jaukus ir šiltas restoranas leis Jums jaustis kaip namuose.

Taip pat keleiviai yra kviečiami į atviro denio barą, kuriame galėsite atsigaivinti gaiviaisiais gėrimais, paskanauti tauriųjų gėrimų ar pasivaišinti arbata bei kava. Bare yra visokiausių užkandžių. Todėl vakaras su smagia kompanija prabėgs kaip viena akimirka.

Pramogos

Pripažinkime, kad be pramogų neįsivaizduojame nei vienos kelionės. Todėl Keltas Skane yra puikiausia smagios kelionės vieta.

Čia mažieji ras įspūdingą vaikų žaidimų kambarį, jų tėveliai galės pasimėgauti tyla, ramybe ir nuostabiu jūros vaizdu atvirame denyje.

Kelte gausu ne tik barų, tačiau ir parduotuvių. Todėl jeigu pamiršote kelionei svarbių daiktų arba norite nupirkti suvenyrų – tai geriausia vieta, nes čia galima apsipirkti iki keturiasdešimt procentų pigiau nei sausumoje.

Nenorintiems atitrūkti nuo kasdienių naujienų, kelte Skane veikia bevielis Wi-fi interneto ryšys. Laive galėsite pasižiūri mėgstamiausią filmą ar sporto varžybas. Taip pat patogiose poilsio zonose - paskaityti gerą knygą ar žurnalą.

Kelionė su augintiniais

Keltu Skane galite keliauti su savo augintiniais. Kelte yra kajutės specialiai pritaikytos kelionei su gyvūnais. Apie tokį norą tereikia pranešti bilietų rezervacijos metu, o taip pat turėti visus gyvūno dokumentus, kurių gali reikalauti valstybė į kurią vykstame.

Pritaikyta neįgaliesiems

Kelto Skane praėjimai, liftai atitinka standartinius judėjimo negalią turinčių žmonių vežimėlių išmatavimus. Kelto kajutės yra pritaikytos prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių. Tereikia apie specialiuosius poreikius pranešti bilietų rezervacijos metu.