LOADING ...

Stena Line keltas - Stena Adventurer

Keltas Stena Adventurer jungia Airiją su Anglija ir kasdien keliauja maršrutu Dublinas - Holihedas. Kompanijos Stena line kelte atsikvėpsite ir galėsite pramogauti visą kelionės laiką. Kelionė Dublinas - Holihedas trunka apie tris valandas. Tikslius atvykimo ir išvykimo laikus žiūrėkite keltų tvarkaraštyje.


Keltas Stena Adventurer.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Stena Adventurer techninė informacija:

  • Ilgis: 8 m
  • Metai: 2002
  • Talpinamos mašinos: 500
  • Talpinami žmonės: 1,500 

Apgyvendinimas

Kelte Stena Adventurer yra vievietės, dvivietės ir keturvietės kajutės, kuriose rasite: erdvius vonios kambarius, televizorių, stalą, rankšluosčius, patogias lovas.

Taip pat kelte galite ilsėtis tam skirtose poilsio zonose - ložėse. Vienu metu patogiai plaukti gali net tūkstantis penki šimtai keleivių ir visuomet jiems pagelbėti pasiruošęs personalas.

Keltas Stena Adventurer lyg visas viešbučių kompleksas ant vandens, su nuostabiu vaizdu į jūrą. Kas gali būti geriau?

Maitinimas

Laive Stena Adventurer galite ne tik skaniai pavalgyti  ar užkąsti, tačiau ir pasirinkti iš didelio gėrimų asortimento. Kelte veikia trys restoranai:

  • „Metropolitan grill” – vieta, kurioje keleiviai kviečiami skaniai papietauti, pavakarieniauti ar papusryčiauti. Čia rasite visko, įskaitant vegetariškus patiekalus, meniu vaikams, pica, žuvies ir mėsos patiekalus, puikias sriubas ar troškinius, bei apkepus, o taip pat natūralų ir ekologišką maistą, kuriuo be baimės mėgautis galės alergiški žmonės.
  • „Metropolitan baras” – keleiviai į barą kviečiami paragauti gėrimų iš milžiniško įvairių vyno ir alaus rūšių asortimento. Taip pat čia galėsite ramiai atsipalaiduoti ir pasižiūrėti dominančias sporto rungtynes ar kitą laidą dideliame TV ekrane.
  • Baristos kavinė – tai tradicinė kavinė, kurioje galėsite užkąsti šaltų užkandžių ir sumuštinių bei atsigaivinti arbata ir kava, itališko stiliaus erdvėje.

Jeigu norite ko nors dar ypatingesnio – Stena Adventurer turi specialų pasiūlymą Jums. Nesvarbu, kuria klase plaukiate, tereikia užsisakant bilietus pasinaudoti Stena Plus galimybe (18 Eur./asm.) ir Jūs gausite individualią ložę ramiam poilsiui, nemokamus gėrimus bei užkandžius ir asmeninį aptarnavimą. Kainos gali keistis, todėl jas kaskart reikia stebėti bilietų rezervacijos metu.

Pramogos

Keltas Stena Adventurer yra lyg pramogų kompleksas. Jame Jūs galėsite ne tik naudotis bevieliu Wi-fi interneto ryšiu, pigiau nei sausumoje apsipirkti, pasižiūrėti nemokamų filmų kino teatre.

Vaikai galės smagiai leisti laiką vaikų žaidimų kambaryje ir erdvėse šeimoms.  

Visi keleiviai kviečiami pasigrožėti jūros vaizdais atvirame denyje.

Augintiniai

Šiuo maršrutu su Jumis gali keliauti Jūsų augintiniai visiškai nemokamai. Tereikia apie tai pranešti bilietų rezervacijos metu.