LOADING ...

Stena Line keltas - Stena Baltica

Keltas Stena Baltika yra lengviausias susisiekimo būdas tarp Lenkijos ir Švedijos. Kiekvieną dieną jis išvyksta iš Gdynios ir per dvylika valandų malonios kelionės pasiekia Karlskrono uostą. Tikslius atvykimo ir išvykimo laikus žiūrėti tvarkaraštyje.


Keltas Stena Baltica.JPG
Visi šio laivo maršrutai:

Stena Baltica techninė informacija:

  • Laivo tipas: A
  • Laivo ilgis: 167
  • Pagamintas: 2007
  • Talpinamų mašinų: 100
  • Talpinamų žmonių: 176

 


Apgyvendinimas

Kelte Stena Baltika įrengtos patogios ir erdvios kajutės. Dvivietėse išorinėse ir vidinėse kajutėse yra erdvūs vonios kambariai, mini baras ir kiti patogumai. Jaukiose kajutėse atgausite jėgas ir galėsite pasigrožėti puikiu jūros vaizdu pro langą.

Keleiviai gali pasirinkti privačią sėdimą poilsio zoną. Komfortiška erdvė puikiai pritaikyta ramiai akimirkai. Šali jos yra vonios kambarys ir kiti patogumai.

Keltu vienu metu gali plaukti 176 keleiviai ir Jiems visuomet pasirengęs pagelbėti personalas.

Maitinimas

Keltas Stena Baltika yra labai jaukus. Jame veikia Buffė restoranas, kuriame dirba svečius visuomet sugebanti nustebinti virtuvės komanda. Restorane nuolat atnaujinamas meniu unikaliais patiekalais. Todėl kiekvieni pietūs, vakarienė ar pusryčiai yra lyg nauja pojūčių, skonių ir kvapų atradimo kelionė.

Kelte veikia baras, kuriame galėsite atsigaivinti šaltais gaiviaisiais gėrimais, tauriaisiais gėrimais, karšta kava ir arbata, bei abejingų nepaliekančiais užkandžiais. 

Pramogos

Kelte yra ką veikti visų amžiaus grupių keleiviams. Patys mažiausieji visuomet džiaugiasi puikiai įrengtu vaikų žaidimų kambariu. Čia įvairaus amžiaus vaikai gali žaisti, piešti, žiūrėti animacinius filmukus.

Keleiviai kviečiami į atvirą denį, kuriame galėsite paskaityti knygą ar žurnalą ir pasigrožėti saulės spinduliams gražiai krentant į jūrą. Taip pat nepraleiskite progos pasimėgauti rungtynėmis arba veiksmo filmu milžiniškame TV ekrane.

Norintys atsipalaiduoti laukiami SPA centre. Čia galėsite mėgautis masažais ar sauna ir sūkurine vonia. Yra papildomų sąlygų.

Kelte taip pat veikia nemokamas bevielis Wi-fi interneto ryšys. Todėl nebus kliūčių atlikti skubius darbus.

Gyvūnai

Norėdami į kelionę pasiimti gyvūną, turėtumėte apie tai pranešti bilietų rezervacijos metu. Keliaujant su gyvūnais nepamirškite augintinio dokumentų, kurių gali prireikti valstybėje, į kurią vykstate. Augintiniai privalo būti paskiepyti.