LOADING ...

Stena Line keltas - Stena Britannica

Stena line keltas Stena Britannica yra patogi susisiekimo jungtis tarp Airijos ir Olandijos (tarp Britų salų ir žemyninės Europos). Smagiai praleistas laikas pramogaujant kelte mainais į varginančią kelionę lėktuvu. Be to, šiuo maršrutu plaukiančiame kelte nėra jokių apribojimų bagažui.


Keltas Stena Britannica.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Stena Britannica techninė informacija:

  • Laivo ilgis: 240 m
  • Pastatytas: 2010
  • Talpinamų automobilių: 230
  • Talpinamų keleivių: 1200 

Apgyvendinimas

Kajutės kelte Stena Britannica suprojektuotos ir įrengtos taip, kad galėtumėte visiškai atsipalaiduoti ir pailsėti. Laive yra vienvietės, dvivietės, keturvietės ir šeimyninės kajutės, o taip pat galite pasirinkti iš komforto ir liukso klasės kajučių.

Kelte Stena Britannica yra puikios poilsio zonos salone su patogiomis vietomis, žurnalais ir knygomis, užkandžiais, bei bevieliu Wi-fi interneto ryšiu ir nuostabia jūros panorama.

Maitinimas

Kelte Stena Britannica yra net šeši nuostabūs barai ir restoranai. Čia rasite “Taste” restoraną su švedišku stalu. Puikūs patiekalai ir didelis asortimentas pagrindinių patiekalų, sriubų, troškinių ir skanių užkandžių. Tiems, kurie ieško elegantiškos vietos vakarienei kviečiame į “Metropolitan a la carte” restoraną, kuriame galėsite mėgautis ramybe ir atsipalaiduoti itin jaukioje aplinkoje. Po sočių pietų, vakarienės ar pusryčių keleiviai kviečiami į vyno barą, kuriame galėsite pasirinkti vyną arba šampaną iš milžiniško asortimento. Norintys pasimėgauti kava, arbata ar saldžiu desertu kviečiami į “Barista” barą arba “Riva” stiliaus barą.

Tačiau gražiu oru negali būti nieko smagiau, nei pietūs atvirame denyje, todėl norinčius būti arčiau gamtos kviečiame į “Sundesk” barą.

Pramogos

Kelte Stena Britannica yra gausu pramogų. Jūs galite smagiai pasižiūrėti filmą kino teatre arba jeigu ieškote kvepalų, kosmetikos, suvenyrų ar žaislų, apsilankyti kelte esnčiose parduotuvėse. Jose dirbantis personalas su malonu pagelbės pasirinkti iš gausybės gaminių.

Vaikai ir jaunuoliai turi galimybę mėgautis kelione žaismingame vaikų žaidimų kambaryje ir jaunuolių erdvėje. Vaikų atostogų metu kelte vyksta teatralizuoti vaidinimai visai šeimai. Kaskart laive organizuojami nauji renginiai ir pramogos nustebina ir nepalieka abejingų. Kelte yra puiki erdvė norintiems tiesiog paskaityti įdomią knygą ar žurnalą.

Augintiniai

Keltu Stena Britannica galite keliauti kartu su savo augintiniais ir tai Jums visiškai nieko nekainuos.