LOADING ...

Stena Line keltas - Stena Danica

Kompanijos Stena line keltas Stena Danica jungia Daniją su Švedija ir kiekvieną dieną plaukia maršrutu Gioteburgas – Frederikshaunas. Keltas plaukia net du kartus per dieną, o kelionė trunka vos kiek daugiau nei tris valandas. Tikslius išvykimo ir atvykimo laikus stebėkite keltų tvarkaraštyje.


Keltas Stena Danica.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Stena Danica techninė informacija:

  • Laivo tipas: A
  • Laivo ilgis: 154.9 m
  • Pagamintas: 1983/1995/2003
  • Talpinamų mašinų: 550
  • Talpinamų žmonių: 2.274
  • Kelionė keltu yra tas vienintelis kelionės būdas, kuris nevargina, o padeda pailsėti ir atgauti jėgas. Todėl nepraleiskite progos, esant geram orui, išeiti į atvirą denį ir pasigrožėti jūros vaizdu.

Maitinimas

Kelte yra net trys restoranai. Food city – klasikinės virtuvės mėgėjams. Tai vieta, kurioje šviežūs ir skanūs tradicinės virtuvės patiekalai maloniai primins vaikystėje ragautus tėvų ar senelių mylimiausius patiekalus. Metropolitan – elegantiška erdvė su puikiu jūros vaizdu ir modernia bei jaukia atmosfera. Šiame restorane galėsite paragauti išskirtinių patiekalų ir pasimėgauti itin rafinuotu aptarnavimu.

C-View – puikus restoranas, kuriame kviečiami keleiviai paragauti arbatos, kavos, šaltų užkandžių ar tiesiog pasimėgauti jūros vaizdu už lango.

Keliaujantys maršrutu Gioteburgas – Frederikshaunas turi neeilinę galimybę – užsisakyti Stena Plius paslaugą, kuri suteiks Jums erdvę ir komfortišką vietą ložėje, o personalas Jus kvies pasivaišinti nemokamais smulkiais užkandžiais, vaisiais, kava ir arbata, o keliaujantiems rytiniu reisu – nemokamus pusryčius. Pastaba - Yra papildomų sąlygų.

Pramogos

Kelte Stena Danica gausu pramogų. Visose kelto vietose yra nemokamas bevielis Wi-fi interneto ryšys. Todėl Jums nereiks atitrūkti nuo svarbių reikalų.

Kelte gausu parduotuvių. Jose nesvarbu ar pirksite kokybiškus kvepalus, tauriuosius gėrimus, kelionei svarbius daiktus ar suvenyrus – visuomet sutaupysite iki penkiasdešimt procentų pirkinių vertės, o Jums pasirinkti pagelbės malonus personalas.

Kelionė keltu yra tas vienintelis kelionės būdas, kuris nevargina, o padeda pailsėti ir atgauti jėgas. Todėl nepraleiskite progos, esant geram orui, išeiti į atvirą denį ir pasigrožėti jūros vaizdu, pasimėgauti bangų muša ar paskaityti įdomią knygą.

Kelte vaikai kviečiami į žaismingą vaikų žaidimų kambarį arba drauge su suaugusiais pasižiūrėti naujausių filmų kelto kino teatre.

Augintiniai

Keltu  Stena Danica galite keliauti su augintiniais. Tereikia apie tokį pageidavimą pranešti bilietų rezervacijos metu, o taip pat turėti gyvūno dokumentus.