LOADING ...

Stena Line keltas - Stena Europe

Stena line keltas Stena Europe jungia Airiją su Velsu, Anglijoje ir kasdien net po kelis kartus plaukia maršrutu Fishguard – Rosleras. Kelionė trunka vos tris valandas. Tikslius atvykimo ir išvykimo laikus stebėkite keltų tvarkaraštyje.


Keltas Stena Europe .jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Stena Europe techninė informacija:

  • Laivo tipas: B
  • Laivo ilgis: 149m
  • Pagamintas: 1981/1995/2002
  • Talpinamų mašinų: 564
  • Talpinamų žmonių: 1386

Apgyvendinimas

Keltu Stena Europe vienu metu keliauti gali iki 1386 žmonių, ir visi jie turi galimybę pasirinkti komfortišką poilsį dvivietėse ir vienvietėse kajutėse  arba privačiame poilsio kambaryje. Puikiai įrengtose kajutėse rasite erdvų vanios kambarį, patogias lovas, mini barą ir televizorių.

Privačiame poilsio kambaryje galėsite paskanauti kavos, arbatos ar užkandžių, ramiai paskaityti žurnalą ar įdomią knygą bei pasigrožėti jūros panorama.

Kelte Stena Europe kajutės, liftas ir praėjimai yra pritaikyti prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių. 

Maistinimas

Stena Europe paruošė Jums įspūdingą skonio ir pojūčių kelionę, kurią kviečiame pradėti „Metropolitan grill” restorane. Jame rasite švedišką stalą ir didelį puikių patiekalų pasirinkimo asortimentą. Po skanių pietų, vakarienės ar pusryčių rekomenduojame atsigaivinti skania kava, arbata ir įvairiais užkandžiais, bei vynu ir alumi „Metropolitan” bare. Jauki aplinka, puikus baro interjeras leis atsipalaiduoti ir pamiršti visus rūpesčius. „Barista coffee” laukia Jūsų su užkandžiais, kvapnia kava ir arbata. Viskas subalansuota Jūsų tobulai kelionei jūra.

Stena Plus pasiūlymas rekomendojamas keleiviams, kurie nori pasimėgauti specialiu aptarnavimu, komfortiška vieta privačioje poilsio zonoje, pasivaišinti nemokama kava, arbata ir gurmaniškais užkandžiais, bei naudotis nemokamu bevieliu Wi-fi internetu ryšiu. 

Pramogos

Kelte Stena Europe šeimos kviečiamos į šeimų erdvę, kurioje paruošta milžiniška erdvė kūrybai ir komandiniams žaidimams. Šioje erdvėje vyksta įvairūs renginiai ir vaidinimai. Todėl kelionė taps kupina įspūdžių visiems šeimos nariams.  

Keleiviai kviečiami į nemokamą kelto kino teatrą, kuriame rodomi naujausi kino filmai.  

Visame laive veikia nemokamas bevielis Wi-fi interneto ryšys, todėl galėsite ramiai pabaigti svarbius darbus.

Įdomiausia kelionės jūra pramoga - išeiti į atvirą denį ir pasigrožėti užburiančia jūros panorama bei bangų muša. Kelionė keltu padovanos daug puikių prisiminimų ir įspūdžių.

Pritaikymas neįgaliesiems

Keltas Stena Europe yra pritaikytas prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių. Tereikia apie specialiuosius poreikius pranešti bilietų rezervacijos metu.