LOADING ...

Stena Line keltas - Stena Germanica

Kompanijos Stena line keltas Stena Germanica jungia Vokietiją su Švedija ir kiekvieną dieną plaukia maršrutu Kylis – Gioteburgas. Tikslius atvykimo ir išvykimo laikus stebėkite keltų tvarkaraštyje.


Keltas Stena Germanica.JPG
Visi šio laivo maršrutai:

Stena Germanica techninė informacija:

  • Laivo tipas: B
  • Laivo ilgis: 240 m
  • Pagamintas: 2001/2007/2010
  • Talpinamų mašinų: 300
  • Talpinamų žmonių: 1300

Apgyvendinimas

Keltas Stena Germanica yra jūrų milžinas, kuriame didelis dėmesys teikiamas patogumui ir komfortui. Kelte yra dvivietės, keturvietės ir šeimyninės kajutės, o taip pat apartamentai ir verslo klasės kajutės. Jose veikia bevielis WI-fi interneto ryšys, o taip pat yra: mansarda, televizorius, patogios drabužių kabyklos ir minkštos lovos, mini baras.  

Kelte Stena Germanica yra itin erdvios kajutės keliaujantiems su gyvūnais. 

Maitinimas

Kelte Stena Germanica yra  net penki elegantiški restoranai ir barai.

„San deck” baras – tikra palaima. Tai baras atvirame denyje, kuriame šiltu oru keleiviai kviečiami pasimėgauti jūros vaizdu, užkandžiais gaiviaisiais ir tauriaisiais gėrimais. „Taste Bufet” yra gurmanų susibūrimo vieta. Tai elegantiškas restoranas su puikia virtuve. Šalia - „Metropolitan a la carte” restoranas, kuriame galėsite pasimėgauti pačiais skaniausiais užkandžiais. „C- View” ložė – vieta smagiai praleisti laiką su puikia kompanija. Ir, be abejo, baras „Riva” – nepakartojamiems vakarams.

Pramogos

Kelte Stena Germanica vyksta gyvo garso koncertai ir nuostabios programos šeimoms su mažasi vaikais. Taip pat vaikai gali žasti žaismingai įrengtame vaikų žaidimų kambaryje.

Kelte – gausu ramių erdvių poilsiui. Laive Stena Germanica veikia bevielis WI-fi interneto ryšys. Milžiniškas TV ekranas neleis pamiršti nei vienų svarbių sporto varžybų. Šalia esančiose parduotuvėse rasite visko ko reikia kelionei ir suvenyrų namiškiams.

Esant geram orui, visuomet malonu pasivaikščioti deniu ir pasigrožėti jūros vaizdu.

Augintiniai

Laivu Stena Germanica galite keliauti su savo augintiniais. Tereikia turėti gyvūno pasą ir kitus tos šalies į kurią vykstate reikalaujamus dokumentus. Norintys į kelionę pasiimti augintinį turėtų apie tai pranešti bilietų rezervacijos metu.

Pritaikymas neįgaliesiems

Keltas Stena Germanica yra pritaikytas prie neįgaliųjų poreikių. Laive praėjimai, kajutės ir liftai pritaikyti prie standartinio neįgaliųjų vežimėlio išmatavimų. Apie specialiuosius poreikius būtina pranešti bilietų rezervacijos metu.