LOADING ...

Stena Line keltas - Stena Hollandica

Stena Hollandica yra vienas iš dviejų Stena line keltų, kurie plaukia maršrutu Harvičas – Huk von Holand. Tai puiki susisiekimo jungtis tarp Olandijos ir Anglijos. Devynių valandų kelionės metu galima pramogauti ar atgauti jėgas erdviose kajutėse. Tikslius išvykimo ir atvykimo laikus stebėkite keltų tvarkaraštyje.


Keltas Stena Hollandica.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Stena Hollandica techninė informacija:

  • Ilgis: 240 m;
  • Pastatytas: 2010;
  • Talpinamos mašinos: 230;
  • Keleivių skaičius: 1200; 

Apgyvendinimas

Kelte Stena Hollandica yra įrengtos patogios kajutės skirtos tiek keliaujančiam individualiai, tiek ir su didele šeima ar smagia draugų kompanija. Galite pasirinkti komfortiškus standartinės klasės, kapitono ir liukso klasės apartamentus. Visose bus erdvūs vonios kambariai, televizorius ir kiti patogimui.

Kajutėse, kaip ir visame kelte, yra bevielis Wi-fi interneto ryšys.

Vienu metu keltu gali plaukti iki trūkstančio dviejų šimtų keleivių, o nenorintys atskiros kajutės, gali pasirinkti patogią poilsio zoną ložėje. Čia galėsite ramiai paskaityti žurnalų ar įdomią knygą, pasimėgauti užkandžiais, kava ar arbata, ir pasigrožėti nuostabiu jūros vaizdu. 

Maitinimas

Stena Hollandica yra lyg puikių restoranų kompleksas:

  • Restorane “Metropolitan a la carte” elegantiška ir puiki erdvė padovanosianti nepamirštamų gurmaniškų skonių bei puikų aptarnavimą.
  • “Taste” restoranas – vieta, kurioje keleiviai kviečiami prie švediško stalo. Čia galėsite pasirinkti puikius patiekalus iš itin didelio asortimento.
  • “Vine” bare keleiviai kviečiami padegustuoti įvairių gamintojų vynus ir įvairias šampano rūšis, bei išsirinkti savo favoritus.
  • “Riva” baras – kavos, arbatos ir skanių užkandžių bei ramaus atokvėpio vieta.
  • “Sundeck” baras atvirame denyje. Puikus pasirinkimas, kuris leis pasidžiaugti geru oru, jūros bangų muša ir skaniais patiekalais.
  • Baristos baras – vieta, kurioje galite paskanauti kava, arbata arba užkandžiais. Čia taip pat galite paragauti balto arba raudono vyno bei alaus. O gal norite kokteilio?

Pramogos

Kelte Stena Hollandica kasdien rodomi keturi nauji filmai kino teatre. Taip pat kelte galite įsigyti suvenyrų, kosmetikos ar kitų prekių.

Tenka pripažinti, kad mokinių atostogų metu keltas pavirsta teatralizuotų vaidinų scena ir vaikai iki tol linksmai laiką leidę vaikų žaidimų kambaryje arba jaunuoliams skirtoje erdvėje dalyvauja įvairiuose renginiuose.

Norintys ramiai pailsėti ir atsipalaiduoti gali mėgautis ramybe ložėse ir poilsio erdvėse, bei pasigrožėti jose esančia įspūdinga jūros panorama.