LOADING ...

Stena Line keltas - Stena Horizon

Kompanijos Stena line keltas Stena Horizon jungia Airiją su Prancūzija ir tris kartus per savaitę išplaukia maršrutu Rosleras – Šerburgas. Keltas kursuoja įvairiu paros metu, todėl galima pasirinkti sau patogiausią kelionės grafiką.   

Tikslius išvykimo ir atvykimo laikus žiūrėkite keltų tvarkaraštyje.


Keltas Stena Horizon.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Stena Horizon techninė informacija:

  • Laivo tipas: B
  • Laivo ilgis: 5 m
  • Pagamintas: 2006
  • Talpinamų mašinų: 200
  • Talpinamų žmonių: 900 

 


Apgyvendinimas

Kelte Stena Horizon įrengtos erdvios kajutės su vonios kambariais. Laive yra įvairių tipų kajutės: standartinės dvivietės, šeimyninės keturvietes, išorinės kajutės. Šio tipo kajutėse yra langas į atvirą jūrą, dušo reikmenys, veidrodžiai, drabužių kabyklos ir viskas ko gali prireikti. Taip pat kelte yra erdvios vidinės kajutės, ekonominės klasės ir kapitono klasės kajutės, kuriose rasite televizorių, šviežių vaisių, arbatos ir kavos. Visose kajutėse yra veidrodžiai, drabužių kabykla, nuolat keičiama patalynė, nemokamas bevielis Wi-fi interneto ryšys, mini baras.   

Kelte yra dvi patalpos su sėdimomis vietomis: atvira patalpa viešojoje zonoje ir, atskira, uždara, patalpa ramiam poilsiui. Iš viso keltu plaukti gali devyni šimtai keleivių. 

Maitinimas

Kelte Stena Horizon veikia puikus restoranas, kuriame keleiviai gali skaniai ir sočiai pavakarieniauti bei papusryčiauti. Pasirinkti patiekalus siūloma iš kasdien keičiamo meniu, dar bilietų rezervacijos metu. Restorane dirba patyrusi virtuvės komanda, kuriai vadovauja garsiausių Europos restoranų šefai. 

Kelto Stena Horizon svečiai kviečiami paskanauti įvairių užkančių su kava ar arbata, bare. Taip pat keleiviai raginami atsipalaiduoti ir pasišnekučiuoti smagioje kompanijoje su vyno ar alaus taure, rankoje. Galima atsigaivinti gaiviaisiais gėrimais, paragauti tauriųjų gėrimų ir paskanauti įvairių užkandžių bei saldumynų.

Pramogos

Keltas ne tik modernus ir patogus, tačiau ir kupinas staigmenų. Laive galima žiūrėti kino filmą, eiti apsipirkti į parduotuvę, esant geram orui pasigrožėti užburiančia atvira jūra. Parduotuvėje rasite ne tik suvenyrų, tačiau ir kelionei būtinų prekių už mažesnę nei yprasta kainą. Siekiama, kad keliautojas kelionės metu galėtų sutaupyti iki 50 proc. pirkinių vertės.

Kelte skaniausia kava ir nemokamas Wi-Fi interneto ryšys– viskas ko reikia poilsiui ar darbų pabaigimui.

Vaikams kelte Stena Horizon įrengtas vaikų žaidimų kamabarys, kuriame yra viskas ko trokšta mažųjų širdis. Čia galima piešti, dainuoti, šokti, žaisti, žiūrėti animacinius filmus, statyti ir konstruoti. 

Gyvūnai

Norintys keliauti su augintiniais pagaliau gali atsipūsti. Augintiniai su Jumis keliaus nemokamai. Rekomenduojama prieš tai susipažinti su kelionės su gyvūnais taisyklėmis. Visi gyvūnai atvykstantys į Airiją iš kitos ES valstybės narės privalo turėti identifikavimo mikro luistą. Taip pat jie turi būti paskiepyti nuo pasiutligės ne vėliau nei 21 d. iki išsilaipinimo Airijos krante. Gyvūnai turi turėti pasą ar trečiosios šalies sveikatos sertifikatą.