LOADING ...

Stena Line keltas - Stena Jutlandica

Stena line keltas Stena Jutlandica yra vienas iš dviejų laivų, kiekvieną dieną plaukiančių maršrutu Gioteburgas – Frederikshaunas. Ši Stena line operatoriaus keltų linija jungia Daniją ir Švediją. Kelionė trunka tris valandas ir trisdešimt minučių, kurias galite praleisti smagiai pramogaudami ir ilsėdamiesi. Tikslius išvykimo ir atvykimo laikus žiūrėkite keltų tvarkaraštyje.


Keltas Stena Jutlandica.JPG
Visi šio laivo maršrutai:

Stena Jutlandica techninė informacija:

  • Laivo tipas: A
  • Laivo ilgis: 184.4 m
  • Pagamintas: 1996
  • Talpinamų mašinų: 550
  • Talpinamų žmonių: 1.500

Apgyvendinimas

Kelte Stena Jutlandica yra puikiai įrengtos privačios zonos Jūsų netrukdomam poilsiui. Tai komfortiška erdvė, kurioje keleiviai gali atgauti jėgas, pasigrožėti jūros panorama, paskaityti įdomią knygą ar žurnalą, o taip pat pasimėgauti užkandžiais ir kava. 

Maitinimas

Kelte Stena Jutlandica yra net trys puikūs restoranai:

  • Food city – neįtikėtina vieta, kurios nesinori palikti. Čia nuolat atnaujinamas meniu, o virtuvėje sukasi tik virtuvės profesionalai, kurie kaskart nustebina kažkuo nauju ir nepakartojamu. Restorane galite tikėtis patiekalų iš ekologiškų produktų ir specialaus meniu vaikams.
  • Cape horn – ramybės užuovėja, kurioje galite pasimėgauti kvapniu kavos puodeliu, paskaityti įdomią knygą ar tiesiog ramiai pailsėti.
  • C-View – restoranas, kuriame kviečiami keleiviai pasimėgauti karštais gėrimais, užkandžiai, vaisiais. Iš šios, jaukios, erdvės atsiveria puikus panoraminis jūros vaizdas. Todėl būtent šis restoranas tapo smagių kompanijų traukos centru. 

Pramogos

Kelte Stena Jutlandica yra gausu pramogų ir parduotuvių. Parduotuvėse Jūs galėsite ne tik įsigyti puikių alkoholinių gėrimų, suvenyrų, kosmetikos, kvepalų ar higienos priemonių, tačiau ir sutaupyti iki keturiasdešimt procentų pirkinių vertės.

Laive yra erdvios poilsio erdvės bei nemokamas bevielis Wi-fi interneto ryšys.

Vaikai laukiami žaismingame vaikų žaidimų kambaryje, o taip pat yra įrengta atskira erdvė šeimoms, kurioje organizuojami vaidinimai ir renginiai įsimintinam poilsiui. 

Maršrutu Gioteburgas – Frederikshaunas plaukiančiame kelte keleiviams, kurie nusprendė įsigyti Fleksi bilietus, yra galimybė pasinaudoti Stena Plius specialiu pasiūlymu. Ši galimybė leis Jums keliauti komfortiškoje ložėje, mėgautis kava, arbata, vaisiais ar užkandžiais, o vykstant ryte – nemokamais pusryčiais. 

Kelionė Stena Jutlandica – tai komfortas ir smagiai praleistas laikas.