LOADING ...

Stena Line keltas - Stena Nautica

Kompanijos Stena line keltas Stena Nautica jungia Daniją su Jutlandija. Keltas kiekvieną dieną  plaukia maršrutu Varbergas – Grena. Kelionė trunka kiek daugiau nei keturias valandas. Tikslius išvykimo ir atvykimo laikus reiktų stebėti keltų tvarkaraštyje.


Keltas Stena Nautica.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Stena Nautica techninė informacija:

  • Laivo tipas: A
  • Laivo ilgis: 135.5 m.
  • Pagamintas: 1986/2001
  • Talpinamų mašinų: 324
  • Talpinamų žmonių: 900

Apgyvendinimas

Kelte Stena Nautica yra erdvios dvivietės ir keturvietės kajutės keleivių ramiam ir komfortiškam poilsiui. Kajutėse rasite vonios kambarius ir kitus patogumus, tokius kaip mini baras ir televizorius.

Įrengtos specialios kajutės, keliaujantiems su augintiniais.

Taip pat kelte yra erdvios poilsio zonos, kuriose galėsite tiesiog paskaityti žurnalą ar gerą knygą bei atgauti jėgas.

Vienu metu keltu gali plaukti devyni šimtai žmonių ir visuomet keleiviams pagelbėti pasirengęs personalas.

Maitinimas

Kelte Stena Nautica rasite viso pasaulio virtuves po vienu stogu. Čia galėsite išmėginti įvairių  gurmaniškų patiekalų ir tradicinės virtuvės simboliais tapusių receptų. Restoranuose dirba tik itin patyrę virėjai, kuriems vadovauja profesionalūs šefai. Todėl maistas puikus, o meniu nuolat atnaujinamas.

Keleiviai kviečiami į „Food city” restoraną, kuriame skandinaviškas minimalizmas puikiai priderintas prie modernios erdvės poreikių. Restorane rasite puikius užkandžius ir kasdien skirtingus tris patiekalus: mėsos, žuvies bei vegetariškus. Rytais čia visi  kviečiami prie pusryčių stalo.

Taip pat kelto personalas turi specialų „Stena Plus” salono paketą Jums. Į 21 Eur. specialaus pasiūlymo kainą įeina nuostabūs pusryčiai, vaisiai, užkandžiai, kava bei arbata, ir patogi vieta poilsio erdvėje. Pastaba: Kaina gali keistis.

Pramogos

Kelionė keltu įsimintina dėl nuostabios jūros panoramos, tačiau kelte Stena Nautica yra keliskart daugiau pramogų.

Kelte keleiviai kviečiami pigiau nei sausumoje įsigyti kvepalų, žaislų, kosmetikos, alkocholinių gėrimų, suvenyrų ir kitų reikiamų daiktų, čia esančiose parduotuvėse.

Vaikai laukiami žaismingame vaikų žaidimų kambaryje arba drauge su tėveliais kviečiami pasižiūrėti naujausią filmą kino teatre.

Tuos, kurie neįsivaizduoja kelionės be interneto, maloniai nustebins bevielis Wi-fi interneto ryšys visame kelte. 

Augintiniai

Keltu Stena Nautica gali plaukti keleiviai, norintys keliauti su savo augintiniais. Apie tokį norą tereikia pranešti bilietų rezervacijos metu, o taip pat rekomenduojame nepamiršti susipažinti su kelionės su gyvūnais taisyklėmis.