LOADING ...

Stena Line keltas - Stena Saga

Įmonės Stena line keltas Stena Saga jungia Daniją su Norvegija. Keltas kasdien plaukia maršrutu Oslas – Frederikshaunas. Kelionė trunka apie dvylika valandų, tačiau tikslius išvykimo ir atvykimo laikus reiktų stebėti keltų tvarkaraštyje.


Keltas Stena Saga.JPG
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Stena Saga techninė informacija:

  • Laivo tipas: B
  • Laivo ilgis: 167 m.
  • Pagamintas: 1981/1994/2003/2005/2011
  • Talpinamų mašinų: 510
  • Talpinamų žmonių: 2000

Apgyvendinimas

Kelte Stena Saga yra komfortiškos: dvivietės, keturvietės, vienvietės, šeimyninės  ir prabangios „kapitono“ klasės kajutės. Kajutės yra itin erdvios, jose rasite puikius vonios kambarius, patogias lovas ir viską ko reikia ramiam poilsiui.

Keltu Stena Saga keleiviai galima plaukti su augintiniais. Tam yra įrengtos specialios pritaikytos prie gyvūnų poreikių kajutės.

Maitinimas

Kelte Stena Saga yra gausu restoranų ir barų, kuriuose galėsite ne tik paragauti gurmaniškų patiekalų bei atsipalaiduoti gurkšnojant gėrimus, tačiau ir pasigrožėti nuostabiu vaizdu į jūrą:

  • Restoranas „A la Carte“, kuriame siūlomas kruopščiai parinktas, o taip pat nuolat atnaujinamas, meniu ir platus vynų asortimentas.
  • „Taste“ – švediško stalo tipo restoranas, kuriame galėsite skaniai papusryčiauti, papietauti ar pavakarieniauti, bei paragauti įvairių skandinaviškų patiekalų.
  • „C-View“ – kelto pramogų širdis arba linksmai praleistas laikas kazino bei šokių salėje.
  • „Riva“ baras – baras skirtas tiems, kurie nori atsigaivinti ir paragauti skanių kokteilių aštunto dešimtmečio aplinkoje.
  • „Saga“ kavinė – vieta, kurioje galėsite paskanauti aromatinga kava ir arbata, bei užkandžiais.

Pramogos

Du tūkstančius keleivių galintis plukdyti keltas yra kaip pramogų kompleksas. Kelte Stena Saga galite pigiau nei sausumoje įsigyti kosmetikos, suvenyrų, kelionei reikiamų daiktų.

Laive yra niekuomet nemieganti šokių salė, kurioje skamba tik gyva muzika. Taip pat kelte yra net 750 m² SPA centras „Pure Nordic Spa“. Čia keleiviai gali paplaukioti baseine, atsipalaiduoti sūkurinėje vonioje ar pasimėgauti vandens procedūromis.

Kelte Stena Saga laukia ne tik vaikų žaidimų kambarys mažiausiems keliautojams, tačiau ir vyksta teatralizuoti vaidinimai apie piratus vyresnio amžiaus vaikams.

Tuo tarpu tėveliai kviečiami į atvirą denį pasigrožėti jūros vaizdu.

Norintys neatitrūkti nuo pasaulio aktualijų gali naudotis visame kelte veikiančiu nemokamu bevieliu Wi-fi interneto ryšiu.

Augintiniai

Keltu Stena Saga galima keliauti drauge su savo augintiniais. Tereikia apie tai pranešti bilietų rezervacijos metus, o taip pat nepamiršti pasiimti visų reikiamų gyvūno dokumentų.