LOADING ...

Stena Line keltas - Stena Spirit

Stena line keltas Stena Spirit jungia Lenkiją su Švedija ir kiekvieną dieną plaukia maršrutu Gdynia – Karlskrona. Kelionė keltu trunka dvylika valandų. Tikslius išvykimo ir atvykimo laikus žiūrėkite keltų tvarkaraštyje.


Keltas Stena Spirit.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Stena Spirit techninė informacija:

 • Laivo tipas: A
 • Laivo ilgis: 176 m
 • Pagamintas: 1987/2011
 • Talpinamų mašinų: 460
 • Talpinamų žmonių: 1700

 


Apgyvendinimas

Keltas – lyg plaukiojantis viešbutis. Rekomenduojama užsisakyti komforto klasės kajutes, dėl čia esančių patogių lovų, nuostabaus jūros vaizdo per langą ir vonios kambario. Yra dvivietės, keturvietės ir vienvietės kajutės. Premium klasės kajutėse, šalia visų patogumų, yra televizorius, erdvė poilsiui ir maloniems pokalbiams.

Stena Spirit kelte pritaikytos prie kajutės neįgaliųjų poreikių.

Keliaujantys su gyvūnais galės naudotis specialiai įrengtomis  – patogiomis, komforto klasės kajutėmis.

Maitinimas

Kelte Stena Spirit veikia net šeši restoranai ir barai.

 • Food city restorane galėsite pasimėgauti viso pasaulio virtuve. Šviežias maistas ir skanūs gėrimai nepaliks abejingo net pačio įnoringiausio gurmano.
 • Metropolitan grill restoranas jaukus ir elegantiškas. Čia nuolat atnaujinamas meniu naujais - unikaliais patiekalais.
 • Taste Bufeto restoranas yra vieta, kurioje renkasi gero maisto, vyno ir alaus mėgėjai.
 • Riva bare siūlomi užkandžiai, taurieji ir gaivieji gėrimai bei galimybė pasimėgauti jūros panorama.
 • C-View baras – klubas. Čia puiki šokių aikštelė, geriausia muzika ir naujausia audio bei video sistema.
 • Ristretto - ryte Ristretto bare Jūsų lauks kokybiška kava, itališki sumuštiniai ir salotos.

Pramogos

Stena Spirit keltas užtikrina daugiausiai jūroje pramogų. Kelte veikia SPA centras, kuriame jėgas atgauti padės patyrę specialistai.

Dievinantys aktyvų gyvenimo būdą kviečiami į šokių salę. Kelionė keltu atgaivina dėl galimybės pasimėgauti geru oru ir pasigrožėti jūros vaizdais.  

Kelte veikia parduotuvės, kuriose galėsite sutaupyti bent trisdešimt procentų pirkinių vertės. Parduotuvėse gausu ne tik suvenyrų, tačiau ir kelionei būtinų daiktų, kosmetikos, saldėsių, žaislų vaikams.

Kelte veikia nemokamas Wi-fi interneto ryšys, o tai padės skubantiems atlikti visus darbus. Padirbėjus galėsite pasimėgauti filmu ar sporto varžybomis, per milžinišką TV ekraną.

Vaikai galės atrasti ir tyrinėti pasaulį vaikų žaidimų kambaryje.

Augintiniai

Keltu Stena Spirit kartu keliauti gali Jūsų augintiniai. Tereikia apie tai pranešti bilietų rezervacijos metu. Taip pat rekomenduojama nepamiršti paskaityti gyvūnų vežimo taisykles ir pasirūpinti visais dokumentais, kurių gali reikalauti valstybė į kurią vykstate.

Pritaikymas neįgaliesiems

Stena Spirit yra pritaikytas prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių. Kelte liftai ir praėjimai atitinka standartinių neįgaliųjų vežimėlių išmatavimus. Taip pat kelte įrengti vonios kambariai ir kajutės yra pritaikytos prie neįgaliųjų poreikių. Rezervuojant bilietą reikia pranešti apie specialiuosius poreikius.