LOADING ...

Stena Line keltas - Stena Superfast VIII

Keltų operatoriaus Stena line keltas Stena Superfast VIII jungia Škotiją su Airiją ir net šešis kartus per dieną plaukia maršrutu Cairnryan – Belfastas. Keltas kursuoja įvairiu paros metu, todėl galite pasirinkti sau patogiausią kelionės laiką. Tikslius atvykimo ir išvykimo laikus stebėkite keltų tvarkaraštyje.


Keltas Stena Superfast VIII.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Stena Superfast VIII techninė informacija:

  • Laivo tipas: A
  • Laivo ilgis: 204m
  • Pagamintas: 2001
  • Talpinamų mašinų: 660
  • Talpinamų žmonių: 1200 

Apgyvendinimas

Kelte Stena Superfast VIII yra įrengtos itin prabangios kajutės Jūsų poilsiui. Liukso klasės kajutėse rasite: erdvų vonios kombarį, patogią dvigulę lovą; mini barą; nemokamą bevielį Wi-fi interneto ryšį, poilsio zoną, kavos, arbatos, bei nuostabų vaizdą į jūrą.

Jeigu nesusigundėte poilsio prabangioje kajutėje galimybe, galite puikiai pailsėti erdvioje ir komfortiškoje ložėje. Tai ideali vieta šeimoms su mažais vaikais. Čia galite nemokamai paragauti kavos, arbatos ar įvairių užkandžių, pasirinkti patogią poilsio vietą, naudotis šalia esančiu erdviu vonios kambariu ir kitais privalumais, kurie yra būtini Jūsų idealiam poilsiui.

Maitinimas

Kelte Stena Superfast VIII yra net šeši įspūdingi restoranai ir barai. Iš jų tikrai pasirinksite sau patinkantį. Kelte yra jauki ir elegantiška vieta “Taste” ramiems pietums, vakarienei ar pusryčiams. Galite pasirinkti ar norėsite švediško tipo stalo, ar, kad Jus aptarnautų profesionalus personalas. Yra net keli barai (“Metropolitan bar” ir “Barista coffe”), kuriuose galėsite paskanauti įvairių rūšių kvapnios kavos, arbatos ar užkandžių. Taip pat yra barai, kuriuose galėsite atsipalaiduoti ir pasimėgauti kokteiliais, alaus ar vyno taure, pasižiūrėti televiziją ar paskaityti žurnalą (“Living room”). 

Pramogos

Stena Superfast VIII kelte yra gausu pramogų. Keleiviai kviečiami į SPA centrą. Čia galėsite pasimėgauti masažais ar tiesiog atsipalaiduoti vyrų ir moterų saunose bei sūkurinėje vonioje. Yra papildomų sąlygų. Todėl kainas reikia žiūrėti bilietų rezervacijos metu.

Taip pat kelto keleiviai gali pasinaudoti Stena Plus pasiūlymu. Nepraleiskite galimybės pasinaudoti asmeninio personal paslaugomis, bei gauti išskirtinį meniu, mėgautis nemokamais gėrimasi (vynas, kava, arbata) ir užkandžiais. Daugiau informacijos: http://www.stenaline.co.uk/ferries/stena-superfast-viii/stena-plus.

Keliaujant su Stena line keleiviams yra  paruošta specialių pasiūlymų – galėsite pigiau nei sausumoje įsigyti kvepalų, kosmetikos, žaislų ar suvenyrų. Apsilankius parduotuvėse galima sutaupyti iki penkiasdešimt procentų pirkinių vertės. Jeigu neapsisprendžiate, čia dirbantis personalas, visuomet pasirengęs pagelbėti.