LOADING ...

Stena Line keltas - Stena Superfast X

Kompanijos Stena line keltas Stena Superfast X jungia Airiją su Anglija ir kiekvieną dieną, po kelis kartus, plaukia maršrutu Dublinas – Holihedas. Maloni kelionė jūra trunka tris – keturias valandas. Tikslius išvykimo ir atvykimo laikus žiūrėkite keltų tvarkaraštyje.


Keltas Stena Superfast X.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Stena Superfast X techninė informacija:

  • Laivo tipas: „Superfast”
  • Ilgis: 203m
  • Metai: 2002
  • Talpinamų automobilių: 500
  • Talpinamų žmonių: 1200

Apgyvendinimas

Stena Superfast X yra modernus keltas, kuriame galėsite pasimėgauti kelione bei poilsiu. Vienu metu keltu plaukti gali tūkstantis du šimtai keleivių. Keliautojų laukia liukso klasės dvivietės kajutės. Jose rasite viską ko reikia ramiai minutei: patogi dvigulė lova, erdvus vonios kambarys, rankšluosčiai, mini baras su gaiviaisiais gėrimais, televizorius bei langai, pro, kuriuos atsiveria puiki jūros panorama.

Maitinimas

Kelte Stena Superfast X yra didelis restoranų ir barų pasirinkimas. „Metropolitan grill” restorane patiekiamas visas skaniausių karštų ir šaltų valgių asortimentas, įskaitant žuvį, vegetariškus patiekalus, picas, ekologiškus ir natūralius patiekalus, bei patiekalai vaikams.

„Metropolitan” bare galėsite patogiai atsipalaiduoti minkštuose krėsluose, pasižiūrėti TV milžiniškame ekrane ir pasirinkti vyno ar alaus bei užkandžių iš itin plataus asortimento. Jus aptarnaus paslaugus personalas.

Taip pat keleiviai gali pasinaudoti specialiu pasiūlymu ir patirti komforto ir prabangos pojūtį. Nesvarbu kurios klasės bilietą pirktumėte – prie bilieto kainos pridėkite aštuoniolika svarų už kiekvieną asmenį ir mėgaukitės išskirtiniais užkandžiais, gėrimai, išskirtiniu meniu, asmeniniu aptarnavimu, atskira erdve poilsiui, bei galimybe paskaityti Jus dominančių žurnalų.

Išskirtinį pasiūlymą ir kainas žiūrėkite bilietų rezervacijos metu. 

Pramogos

Kelte Stena Superfast X yra gausu atrakcijų ir pramogų, įskaitant šeimos erdvę ir vaikų žaidimų kambarį, video žaidimus paaugliams, nemokamus naujausius kino filmus, nemokamą bevielį Wi-fi interneto ryšį.

Taip pat jeigu norite panaudoti laiką produktyviai, galite įsigyti kvepalų, alkocholio, suvenyrų ar kitų reikiamų daiktų ir sutauputi iki penkiasdešimt procentų pirkinių vertės. Juk į namus norisi atsivežti ne tik gražius prisiminimus.

Pati įdomiausia kelionės laivu pramoga – įspūdingas jūros vaizdas, todėl esant galimybei kviečiame keleivius į atvirą denį pasigrožėti nepakartojama jūros panorama.